forumnju z rachunkiemusługiWielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu.

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu.

 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-14 17:16)

Witam,
dnia 10.03.2014 zaczęłam korzystać z nju ( numer tego dnia został już przeniesiony).  Między godziną 7:30-7:40 przełożyłam kartę z play na nju. A o godzinie 7:45 pobrało mi 21,8 MB ? Za cp aż tyle?. W Play nigdy nie miałam żadnych takich akcji. I ponownie dzieje się to w kolejnych dniach w godzinach porannych, w czasie gdy jeszcze śpie lub dopiero co wstaję i jedyne co robie w telefonie to wyłączam budzik. We wtorek 8,6 MB, środa 25,9 MB. W poniedziałek specjalnie nie korzystałam z internetu do czasu aż zostanie uaktywiony pakiet internetowy, a stało się to po godzinie 9. 


 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-14 19:23)

Spróbuj skonfigurować telefon w nowej sieci.

 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-15 15:46)

 Już dostałam odpowiedź na to zgłoszenie:
,,W przypadku, gdy nie korzysta Pani z telefonu, a w tych godzinach są połączenia z internetem, jest to oznaką, że Pani telefon ma możliwość połączenia się samoistnie z internetem w celu pobrania aktualizacji aplikacji. Wszystkie telefony na systemie operacyjnym Android oraz Windows Phone mają taką możliwość."




i nie jestem z tej odpowiedzi zadowolona, bo:
- mam system Blackberry 7.1 OS i aby aktualizacje się same pobierały muszę mieć wykupiony BIS/BES  ( gdzie takiej opcji wykupu w Nju nie ma) 
- mogą się pobierać aktualizacje gdy jest podłączony do Wifi, ale znowu wtedy nie idzie połączenie internetu z telefonu tylko przez Wifi

Poczekam na kolejną odpowiedź. 

 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-17 23:11)

Cudów nie ma, to Twój telefon pobiera te dane a nie nju.

 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-17 23:29)

Niestety dalej twierdzę że coś jest na rzeczy. W Play przez ponad rok jak miałam ten telefon ani razu nie zdarzyły się samoczynne transfery danych,a początkiem korzystania z telefonu aplikacji było więcej. Ale to już będę wyjaśniać w dalszej korespondencji z pracownikami Nju. Mimo wszystko dzięki za odpowiedzi.

 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-17 23:30)

Tam ktoś już pisał. Próbowałaś skonfigurować telefon u nowego operatora?

 

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. (2014-03-18 08:52)

Tak, pierwszego dnia został skonfigurowany.

odpowiedź

Wielkie pakiety MB pobierane przy nie korzystaniu z telefonu. | solsska (14.03.2014, 17:16)

Witam,
dnia 10.03.2014 zaczęłam korzystać z nju ( numer tego dnia został już przeniesiony).  Między godziną 7:30-7:40 przełożyłam kartę z play na nju. A o godzinie 7:45 pobrało mi 21,8 MB ? Za cp aż tyle?. W Play nigdy nie miałam żadnych takich akcji. I ponownie dzieje się to w kolejnych dniach w godzinach porannych, w czasie gdy jeszcze śpie lub dopiero co wstaję i jedyne co robie w telefonie to wyłączam budzik. We wtorek 8,6 MB, środa 25,9 MB. W poniedziałek specjalnie nie korzystałam z internetu do czasu aż zostanie uaktywiony pakiet internetowy, a stało się to po godzinie 9. 


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników