forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie, a brak sim

Przeniesienie, a brak sim

 

Przeniesienie, a brak sim (2019-11-07 16:28)

Przenosiłem numer z Orange, kurier przyniósł umowę, ale nie było z nią karty sim. Numer został przeniesiony tego samego dnia, karta z Orange została wyłączona i zostałem bez aktywnej karty sim... kiedy jej się spodziewać?

~rqz

 

Przeniesienie, a brak sim (2019-11-07 18:09)

<div>Też przenosiłem z Orange
</div><div>Napewno dostałeś maila
<dl class="Message-detailsList"><dt>Temat:Twoje zamówienie zostało wysłane .</dt><dd>W kturym było napisane : Przesyłka nie będzie zawierać karty SIM. Usługa zostanie włączona na obecnej karcie SIM.</dd><dt>Tak właśnie miałem po zmianie z orange na nju .</dt><dd>Przez jakiś czas ( około  15 min ) nie mogłem dzwonić .
</dd><dt>Po restarcie  telefonu wszystko działało normalnie , sieci nju . :)</dt><dd>pozdrawiam
</dd></dl></div>

 

Przeniesienie, a brak sim (2019-11-07 23:09)

Hej :) Tak jak napisał kolega wyżej, to jest ten sam operator, więc karta SIM nie jest wysyłana. Jeżeli restart nie pomaga przełóż na kilkanaście minut kartę do innego urządzenia. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Przeniesienie, a brak sim | ~rqz (07.11.2019, 16:28)

Przenosiłem numer z Orange, kurier przyniósł umowę, ale nie było z nią karty sim. Numer został przeniesiony tego samego dnia, karta z Orange została wyłączona i zostałem bez aktywnej karty sim... kiedy jej się spodziewać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 1 zalogowanych użytkowników