transfer danych

 

transfer danych (2020-02-05 08:55)

Dzisiaj o godzinie 04:23 dostałem smsa z NJU  o treści: " pozostało Ci jeszcze 409 MB w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju dostępnych do końca tego okresu rozliczeniowego". Minutę później przyszedł kolejny sms " Środki w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju zostały wyczerpane". Wspomnę tylko, że na moim koncie jest informacja, że mam  jeszcze ponad 30 GB transferu danych. Może ktoś mi to wyjaśnić? o jaki dodatkowy pakiet chodzi? Dlaczego zgodnie z smsami w przeciągu minuty zeszło mi z konta 409 MB? No i dlaczego o tak nieludzkiej porze przysyłają te smsy? 

 

transfer danych (2020-02-05 10:16)

Cześć :) To dotyczy promocyjnego pakietu 1 GB, który otrzymałeś w związku z 1 mln klientów w nju mobile. Oczywiście po wykorzystaniu tego pakietu, korzystasz z pakietu głównego, więc ten SMS wprowadza w błąd.  SMS-y przychodzą wtedy, kiedy pakiet się skończy, widocznie miałeś włączony w telefonie internet na noc. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 11:04 w dniu 2020-02-05]

odpowiedź

transfer danych | pior123 (05.02.2020, 08:55)

Dzisiaj o godzinie 04:23 dostałem smsa z NJU  o treści: " pozostało Ci jeszcze 409 MB w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju dostępnych do końca tego okresu rozliczeniowego". Minutę później przyszedł kolejny sms " Środki w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju zostały wyczerpane". Wspomnę tylko, że na moim koncie jest informacja, że mam  jeszcze ponad 30 GB transferu danych. Może ktoś mi to wyjaśnić? o jaki dodatkowy pakiet chodzi? Dlaczego zgodnie z smsami w przeciągu minuty zeszło mi z konta 409 MB? No i dlaczego o tak nieludzkiej porze przysyłają te smsy? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników