forumnju z rachunkiemofertaZmiana numeru głownego na podstawowy

Zmiana numeru głownego na podstawowy

 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-10-31 00:01)

<div>Mam pytanie odnośnie numeru głownego. Mam dwa numery w ofercie 39 zł (29 zł + numer dodatkowy 9 zł)</div><div>Chciałbym zamienic numer dodatkowy (czyli ten za 9 zł)  na numer głowny. Przy numerze dodatkowym niema możlwiości podglądu ile internetu jest. Oraz doładowania dodatkowo internetu za 9 zł.</div><div>Czy jest taka możlwiość?</div><div>
</div><div>p.s. I pytanie dlaczego mi to wychodzi . </div><div>
</div><div>Co mam zmienić?
</div>

 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-10-31 06:52)

Skontaktuj się z BOK - mailowo lub na czacie

Jeżeli problemem jest wyłącznie sprawdzanie stanu konta, to sprawdzisz je logując się na koncie głównym (przez WWW a nie aplikację). Oczywiście musisz podać użytkownikowi numeru dodatkowego swoje dane dostępowe. Dodatkowe doładowanie tez realizuje numer główny - taka jest idea podziału na głowny/dodatkowy

P.S. Co Ci nie wychodzi?

 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-10-31 07:12)

Hej :) Jakbyś chciał je zamienić, to trzeba by je zmigrować do oferty na kartę (najszybciej możesz to zrobić kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem *610), a następnie jeszcze raz złożyć zamówienie i podpisać nowe umowy. Jeżeli tylko chodzi o sprawdzanie stanu konta czy aktywację dodatkowego pakietu to za dużo zachodu, poza tym staż przy takiej roszadzie przepada. Możesz przełączać się między numerami w sposób, który opisał jacp11. Pozdrawiam :) 

 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-11-01 21:12)

to jest odpowiedź na post:

Skontaktuj się z BOK - mailowo lub na czacie

Jeżeli problemem jest wyłącznie sprawdzanie stanu konta, to sprawdzisz je logując się na koncie głównym (przez WWW a nie aplikację). Oczywiście musisz podać użytkownikowi numeru dodatkowego swoje dane dostępowe. Dodatkowe doładowanie tez realizuje numer główny - taka jest idea podziału na głowny/dodatkowy

P.S. Co Ci nie wychodzi?


Nie wychodzi mi pisownia. Jak pisze czemu wychodzą mi  - <span ></div><div>

 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-11-01 22:01)

To forum dziwnie reaguje na klawisz ENTER - używaj SHIFT+ENTER

 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-11-04 22:08)

to jest odpowiedź na post:

To forum dziwnie reaguje na klawisz ENTER - używaj SHIFT+ENTER


Ok.Tylko ja używam jako przerwe SPACJA .I nie rozumie czemu sie to pojawia. Zmieniałem przeglądarke czy pisownie . I nic . .U innych to nie wychodzi

</div>

[edytowane przez gadzet o 22:22 w dniu 2019-11-04]
 

Zmiana numeru głownego na podstawowy (2019-11-05 06:57)

<div>Nie chodzi o spację, a o koniec wiersza</div><div>
</div><div>Tak wygląda</div><div>z uzyciem</div><div>ENTERA

A tak
Z uzyciem
SHIFT ENTER
</div>

~jaac

odpowiedź

Zmiana numeru głownego na podstawowy | gadzet (31.10.2019, 00:01)

<div>Mam pytanie odnośnie numeru głownego. Mam dwa numery w ofercie 39 zł (29 zł + numer dodatkowy 9 zł)</div><div>Chciałbym zamienic numer dodatkowy (czyli ten za 9 zł)  na numer głowny. Przy numerze dodatkowym niema możlwiości podglądu ile internetu jest. Oraz doładowania dodatkowo internetu za 9 zł.</div><div>Czy jest taka możlwiość?</div><div>
</div><div>p.s. I pytanie dlaczego mi to wychodzi . </div><div>
</div><div>Co mam zmienić?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników