forumnju z rachunkiemofertaOpłaty za nr tymczasowy

Opłaty za nr tymczasowy

 

Opłaty za nr tymczasowy (2019-09-09 15:02)

Cześć, 
Właśnie przeniosłam numer do nju, chciałabym korzystać z numeru tymczasowego (oferta bez limitu 29zł).  Stary numer zostanie aktywowany 18.09 i w zakładce moje konto pokazuje, że okres rozliczeniowy kończy się 18.09 - rozumiem, że wtedy dostanę rachunek za korzystanie z nr tymczasowego.
I tu moje pytanie: Ile wyniesie taki rachunek? Czy mogę już normalnie korzystać z 10GB internetu? Czy zapłacę za połączenia i smsy wg taryfy operatora nawet powyżej 29zł czy mogę zapłacić też mniej? Czy ten limit 29zł obowiązuje też na numerze tymczasowym? 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi,

 

Opłaty za nr tymczasowy (2019-09-09 18:35)

Hej :) Pierwsza faktura będzie wystawiona 19.09.2019. Na tymczasowym też obowiązuje usługa "Bez limitu 29 zł", stąd  opłaty zostaną naliczone zgodnie z cennikiem i zapłacisz maksymalnie 29 zł za usługi standardowe. Po wydaniu 29 zł uruchamia się pakiet 10 GB. a połączenia, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 18:43 w dniu 2019-09-09]

odpowiedź

Opłaty za nr tymczasowy | nowa1 (09.09.2019, 15:02)

Cześć, 
Właśnie przeniosłam numer do nju, chciałabym korzystać z numeru tymczasowego (oferta bez limitu 29zł).  Stary numer zostanie aktywowany 18.09 i w zakładce moje konto pokazuje, że okres rozliczeniowy kończy się 18.09 - rozumiem, że wtedy dostanę rachunek za korzystanie z nr tymczasowego.
I tu moje pytanie: Ile wyniesie taki rachunek? Czy mogę już normalnie korzystać z 10GB internetu? Czy zapłacę za połączenia i smsy wg taryfy operatora nawet powyżej 29zł czy mogę zapłacić też mniej? Czy ten limit 29zł obowiązuje też na numerze tymczasowym? 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników