forumnju z rachunkiemofertaNie korzystasz nie płacisz - jak to działa?

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa?

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2020-10-24 21:04)

<div>Do tej pory Nju był moim podstawowym internetem. Za 29 zł mam już 120Gb, ponieważ jestem już bardzo długo w NJU. Teraz zamawiam inny (kablowy) i zastanawiam się nad rezygnacją z NJU. Albo nad jego pozostawieniem awaryjnie. Jak wyglądają opłaty gdy nie będę użytkował? Mogę nie używać rok i nie płacić? A gdy użyję to zapłacę?</div><div>
</div>

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2020-10-24 21:24)

Hej :) Jak nie będziesz korzystał, to nie będziesz płacił, ale tylko przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Jak przez 6 miesięcy nie będzie wystawiona faktura, numer automatycznie przejdzie do oferty na kartę, więc warto wysłać w tym czasie choćby jakiegoś SMS-a, bo szkoda tych 120 GB. Pozdrawiam :)

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2020-11-07 16:05)

A to w abonamencie dziala? Trzeba włączyć dodatkową usługę?

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2020-11-07 19:44)

Tak, w abonamencie działa. Przez pierwsze trzy pełne okresy rozliczeniowe obowiązuje minimalna kwota rachunku 9 zł, ale po tym okresie dzięki usłudze "Im dłużej, tym lepiej" jak nie korzystasz to nie płacisz z zastrzeżeniem, które zawarłam w poście wyżej. Począwszy od 16 czerwca 2019 usługa Im dłużej, tym lepiej jest domyślnie włączona po podpisaniu umowy. Jeżeli ktoś zawarł umowę wcześniej powinien ją włączyć, jezeli w usługach nie jest aktywna. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 19:45 w dniu 2020-11-07]
 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2020-11-07 19:53)

Dodam jeszcze . że Twój rachunek może wynosić 0 zł maksymalnie przez 5 okresów rozliczeniowych z rzędu. Jeśli przez 6 miesięcy nie będziesz korzystać z telefonu w ogóle, Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę.

~gość1604775190082

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2020-11-07 19:57)

Tak, to zastrzeżenie o którym pisałam w pierwszym poście tego wątku, więc już nie chciałam powtarzać :) Pozdrawiam :) 

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2024-02-08 19:48)

Czy w takim przypadku przed przeniesieniem nr na karte nju wysyla jskis komunikat/ostrzeżenie?

~olo

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2024-02-12 21:34)

to jest odpowiedź na post:

Czy w takim przypadku przed przeniesieniem nr na karte nju wysyla jskis komunikat/ostrzeżenie?

  Hej :)Tak, w przypadku braku korzystania z karty SIM po upływie 5 pełnych okresów rozliczeniowych nju wysyła SMS-a oraz maila, że zbliża się termin przeniesienia numeru do oferty na kartę oraz trzy dni przed przeniesieniem wysyła jeszcze SMS-a. Jak karta jest w routerze to  SMS-a nie otrzymasz, ale maila powinieneś dostać. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:40 w dniu 2024-02-12]
 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2024-02-13 21:34)

to jest odpowiedź na post:

  Hej :)Tak, w przypadku braku korzystania z karty SIM po upływie 5 pełnych okresów rozliczeniowych nju wysyła SMS-a oraz maila, że zbliża się termin przeniesienia numeru do oferty na kartę oraz trzy dni przed przeniesieniem wysyła jeszcze SMS-a. Jak karta jest w routerze to  SMS-a nie otrzymasz, ale maila powinieneś dostać. Pozdrawiam :)

</div><div>
</div><div>Na routery też przychodzą sms-y... I można je odczytać.
</div>

~gość1707856472229

 

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? (2024-02-13 23:57)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Na routery też przychodzą sms-y... I można je odczytać.
</div>

Owszem, ale nie na wszystkie.

odpowiedź

Nie korzystasz nie płacisz - jak to działa? | inkaa (24.10.2020, 21:04)

<div>Do tej pory Nju był moim podstawowym internetem. Za 29 zł mam już 120Gb, ponieważ jestem już bardzo długo w NJU. Teraz zamawiam inny (kablowy) i zastanawiam się nad rezygnacją z NJU. Albo nad jego pozostawieniem awaryjnie. Jak wyglądają opłaty gdy nie będę użytkował? Mogę nie używać rok i nie płacić? A gdy użyję to zapłacę?</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników