forumnju z rachunkiemofertaOpłaty za nr tymczasowy

Opłaty za nr tymczasowy

 

Opłaty za nr tymczasowy (2019-09-09 15:02)

Cześć, 
Właśnie przeniosłam numer do nju, chciałabym korzystać z numeru tymczasowego (oferta bez limitu 29zł).  Stary numer zostanie aktywowany 18.09 i w zakładce moje konto pokazuje, że okres rozliczeniowy kończy się 18.09 - rozumiem, że wtedy dostanę rachunek za korzystanie z nr tymczasowego.
I tu moje pytanie: Ile wyniesie taki rachunek? Czy mogę już normalnie korzystać z 10GB internetu? Czy zapłacę za połączenia i smsy wg taryfy operatora nawet powyżej 29zł czy mogę zapłacić też mniej? Czy ten limit 29zł obowiązuje też na numerze tymczasowym? 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi,

 

Opłaty za nr tymczasowy (2019-09-09 18:35)

Hej :) Pierwsza faktura będzie wystawiona 19.09.2019. Na tymczasowym też obowiązuje usługa "Bez limitu 29 zł", stąd  opłaty zostaną naliczone zgodnie z cennikiem i zapłacisz maksymalnie 29 zł za usługi standardowe. Po wydaniu 29 zł uruchamia się pakiet 10 GB. a połączenia, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 18:43 w dniu 2019-09-09]

odpowiedź

Opłaty za nr tymczasowy | pilotka (09.09.2019, 18:35)

Hej :) Pierwsza faktura będzie wystawiona 19.09.2019. Na tymczasowym też obowiązuje usługa "Bez limitu 29 zł", stąd  opłaty zostaną naliczone zgodnie z cennikiem i zapłacisz maksymalnie 29 zł za usługi standardowe. Po wydaniu 29 zł uruchamia się pakiet 10 GB. a połączenia, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników