forumnju na kartęofertakarta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować?

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować?

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-02-26 13:08)

Dobry dzień.  Moja karta SIM jest nieaktywna.  Nie wiem co się stało i co mam zrobić?  Proszę o odblokowanie mojego numeru +48 514 799 475. Ten numer jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ mam za jego pośrednictwem kontakt z bankami i urzędami.  Do kontaktu zostawiam numer +48788569564.  Dziękuję

~galyakond04

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-06 14:42)

Musisz się doładować:D

~maksymilianmj0

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-06 17:41)

Skontaktuj się z Biurem Osługi Klienta - tu jest forum uzytkowników, my Ci nie odblokujemy

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-06 20:49)

to jest odpowiedź na post:

Skontaktuj się z Biurem Osługi Klienta - tu jest forum uzytkowników, my Ci nie odblokujemy


Wystarczyłoby pierwsze zdanie. Drugie to nadużycie. Może lepiej "ja ci nie pomogę"? To nie jest "forum użytkowników", tylko klientów nju ale nie tylko, bo każdy tu może pisać, nawet nie będac klientem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1678132196537

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-07 14:01)

Jak jesteś taki mądry, to wyjaśnij, jak użytkownik / klient może odblokowac telefon innemu użytkownikowi / klientowi ?
Takie sprawy załatwia się w BOK, a nie na forum

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jaa

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-07 16:06)

to jest odpowiedź na post:

Musisz się doładować:D

Hej :) Przy blokadzie nie doładuje konta, dopiero po jej wyłączeniu . Pozdrawiam :)

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-07 19:01)

to jest odpowiedź na post:

Jak jesteś taki mądry, to wyjaśnij, jak użytkownik / klient może odblokowac telefon innemu użytkownikowi / klientowi ?
Takie sprawy załatwia się w BOK, a nie na forum


 A do czego służy to forum? Jedynie @pilotka udziela konstruktywnych odpowiedzi, ale to zapewne zakamuflowany pracownik Orange... sorry... nju ;-) Reszta , mimo że nie ma nic pomocnego do napisania, realizuje się w tekstach "to jest nasze forum użytkowników". Nie wiadomo jakich użytkowników i kto to są ci "my" :-)Czemu na forum "prawdziwego" Orange są wyłącznie merytoryczne odpowiedzi? I o niebo wyższy poziom dyskusji?Może to efekt konieczności rejestracji użytkownika? A może odpowiedniej moderacji?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1678212105528

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-07 19:58)

to jest odpowiedź na post:

Może zacznij od siebie  i pisz  z zarejestrowanego konta zamiast udawać gościa zmieniając tylko numerki, a styl Janusza wciąż ten sam. 


Lepszy styl Janusza niż styl witka :-PTo jest moje użytkownika forum i nic ci do tego co i jak piszę wituś...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1678212105528

 

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? (2023-03-07 20:00)

Może zacznij od siebie  i pisz  z zarejestrowanego konta zamiast udawać gościa zmieniając tylko numerki, a styl Janusza wciąż ten sam. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

karta Sim nie jest aktywna, jak można ją odblokować? | ~piotr (31.08.2019, 12:14)

Sim przestała działać , rzadko używany numer ale była doładowywana, więc powinna być ważna po wieki. Pytanie czy można ją odblokować?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników