profil na forum

nick
paweu_ek
nowicjusz

moje ostatnie

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte

(2014-01-07 19:11 w wątku Przeniesienie numeru z nju mobile na karte )

Póki co nie będzie nigdzie widać, czy masz aktywną usługę do komórkowych za 19 zł - zorientujesz się tylko z smsów, które będziesz otrzymywać po wysłaniu smsa aktywującego tę usługę.
Promocja związana z kuponem Sodexo obowiązywała do 19.11 - informacja na stronie promoszop.pl jest już nieaktualna.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Jak wyłączyć usługę ?

(2014-01-07 01:42 w wątku Jak wyłączyć usługę ?)

Blokadę można włączyć jedynie pod *620 (40 gr/połączenie) lub *610 (5 zł/połączenie).
Nawet jednak jeśli nie masz włączonej blokady, zawsze jesteś informowany, że ktoś chce się połączyć z Tobą na Twój koszt i zawsze możesz zrezygnować z odebrania takiego połączenia. Działa to w taki sposób, że otrzymujesz połączenie z numeru 550 - samo jego odebranie jeszcze nie powoduje naliczenia opłat - automat informuje, jaki numer próbuje się połączyć z Tobą na Twój koszt i masz możliwość zaakceptowania lub odrzucenia takiego połączenia. Jeśli je odrzucisz, nic nie zapłacisz.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte

(2014-01-07 01:13 w wątku Przeniesienie numeru z nju mobile na karte )

W moim przypadku pierwszego dnia złożyłem zamówienie, trzeciego dnia zostało potwierdzone, czwartego został wysłany kurier, piątego dnia podpisałem umowę, aktywowałem ją i byłem już w nju buzz, a w dziesiątym dniu zaczął obowiązywać kolejny okres rozliczeniowy. Jeśli włączysz usługę 11 stycznia, to od początku najbliższego okresu rozliczeniowego będziesz ją miał aktywną (w przykładzie od 14 stycznia) - nie będziesz musiał czekać kolejny miesiąc.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Rozmowy z Unii oraz Europy

(2014-01-07 00:52 w wątku Rozmowy z Unii oraz Europy)

Jeśli przebywasz w Polsce, nie płacisz za odbieranie połączeń - ani za odebranie połączenia, ani za czas jego trwania, niezależnie z którego kraju jest ono wykonywane.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób
Komunikat o cookies