forumnju na kartęofertaWażność konta po przeniesieniu numeru

Ważność konta po przeniesieniu numeru

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 11:38)

Chcę przenieść numer z T-M do nju. Numer obecnie leży w szufladzie i zależy mi tylko na utrzymaniu numeru jak najdłużej. Czy dobrze rozumiem obecną ofertę "promocja po wieki" w nju, że jak raz doładuję konto kwotą 25 zł to ważność konta mi nigdy nie upłynie?

~vaha

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 14:04)

Nie.
Zgodnie z p.10 regulaminu (którego ewidentnie nie czytałeś) musisz odpowiadać na SMS "utrzymaniowe" i co jakiś czas doładowac konto.
Więcje szczegółów: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte/ > rozwin "dokumenty" i szukaj regulaminu "po Wieki"

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 15:53)

to jest odpowiedź na post:

Nie.
Zgodnie z p.10 regulaminu (którego ewidentnie nie czytałeś) musisz odpowiadać na SMS "utrzymaniowe" i co jakiś czas doładowac konto.
Więcje szczegółów: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte/ > rozwin "dokumenty" i szukaj regulaminu "po Wieki"




Rzeczywiście, pisząc posta nie przeczytałem regulaminu, chociaż nazwa oferty nie powinna wprowadzać w błąd, a niestety nadal operatorzy stosują chwyty marketingowe i różnego rodzaju kruczki. Regulamin przeczytałem chwilę później, niemniej, nadal nie wiem, czy jak wyślę przed upływem 187 dni SMS utrzymaniowy to nadal muszę doładowywać konto? Czy SMS jest równoznaczny z doładowaniem?

~vaha

 

Ważność konta po przeniesieniu numeru (2019-06-25 19:27)

Hej :) Jeżeli wyślesz odpowiedź na SMS-a utrzymaniowego nie musisz już doładowywać konta. Ważność numeru zostanie wówczas przedłużona o kolejne 93 dni. Pamiętaj jednak, by cały czas telefon był włączony oraz by karta SIM nie tkwiła czasem w alarmie, gdyż ważność SMS-ów jest krótka i możesz je przegapić, stąd dla mnie bardziej skutecznym środkiem utrzymania ważności numeru jest doładowanie go np. 5 zł raz na 187 dni. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 19:28 w dniu 2019-06-25]

odpowiedź

Ważność konta po przeniesieniu numeru | ~vaha (25.06.2019, 11:38)

Chcę przenieść numer z T-M do nju. Numer obecnie leży w szufladzie i zależy mi tylko na utrzymaniu numeru jak najdłużej. Czy dobrze rozumiem obecną ofertę "promocja po wieki" w nju, że jak raz doładuję konto kwotą 25 zł to ważność konta mi nigdy nie upłynie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników