forumnju z rachunkiemofertaDlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł?

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł?

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2019-06-06 07:48)

Dzień dobry.
Dlaczego moje rachunki to nie 39zł, wylko większe, skoro w ofercie miało tak być?
Poprzedni 52zl, poprzedni 49zł?
Co mam zmienić żeby rachunek był taki jak w reklamie? 
BEZ LIMITU 39ZŁ
BEZ LIMITU 39ZŁ

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2019-06-06 09:33)

Hej :) To jest forum użytkowników nju, więc nikt tu nie będzie miał dostępu do Twojego rachunku szczegółowego. Wyślij zgłoszenie w tej sprawie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że nie wszystkie usługi są wliczane do limitu 39 zł, np. SMS-y specjalne, infolinie, SMS-y na stacjonarne, połączenia, SMS-y, MMS-y międzynarodowe lub spoza strefy 1 (UE), przekierowania połączeń, wideorozmowy.  Połączenia liczone do limitu są oznaczone kwadratem z napisem all.  Musisz sprawdzić, gdzie nie ma tego oznaczenia, a jest opłata. Te usługi są płatne dodatkowo. Pozdrawiam :)

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2021-01-05 06:17)

UWAGA UWAGA PRZECZYTAJCIE !!!!!                JAK JEST W NJU NAPRAWDE    39 ZL                                                     Dziś dzwoniłem do BOK  i dopiero się dopytalem o co chodzi po 5 miesiącach u nich oplaty za dwa numery miało być 39 zł jest  48 zł co miesiąc  że Nju dolicza za drugi nr 9zl  jak ma być tylko w reklamie 39 zł ściema oszustwo  tak mogą tylko robić Francuzji .        I co najważniejsze  internet  w okresie rozliczeniowym dziwnie  ubywa  sam i się kończy żeby doładowywać okolo 20 dnia miesiąca rozliczeniowego  ?????????         muszę doładować za 9 zł 9GB żeby mieć do końca okresu rozliczeniowego i  to daje        57zl      MIESIECZNIE  takie są koszty co miesiąc w Nju  za dwa nr .    57 ZL          Internet w dużym mieście się wiesza  się   nie mówiąc  po za  na prowincji czasami BRAK  nawet jeżdżąc po autostradach. A1      A 2      A 4    jeżdżę po całej Polsce przetestowałem wszerz i wzdłuż naszego pięknego kraju Polska  i co najważniejsze rozmowy  PODKREŚLAM między zasięgiem powiatów  w 80% się  rozłącza nie na płynnej rozmowy rozłącza się DRAMAT.        Przed przejściem z   T mobile z abonamentu  8 lat będąc nim do NJU  chciałem zmniejszyć opłaty z mniejszym tylko jakość w Nju  dramat  i rozmów.  Ciekawostką.      zauważyłem.   że   nawet SMSy.   czasami muszę wysyłać dwa razy bo jest informacja że nie powiodło sie ? . Wracam  z powrotem do  w pod skokoch  TYLKO teraz Tmobile na kartę  za 30 zł   wychodzi 30 GB  sprawdzałem  i  jest YouTube  za darmo i to mi wystarczy.       A na spokojnie to nju mam do 6 miesięcy na dwa nr 20GB  po 6 miesiącach 40 GB  a  po 12 miesiacach czy  24 miesiącach 50 czy  60GB   to w T-Mobile  będąc 8 lat jak mówią że jest tyle to było tyle 30 GB  x. 2 = 60  GB i co miesiąc a nie będę czekał.   12 czy. 24 miesiące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                I najważniejsze czytałem opinie użytkowników przed przejściem z T-Mobile do NJU   było kilka o podobnej treści   nie zdawałem sobie sprawy że co innego w reklamie a co innego w zeczywistosci.             I NA KONIEC.  SPRAWCIE SAMI  PRZEKONAJCIE SIĘ NA WLASNEJ SKÓRZE JAK JA   POZDRAWIAM  styczeń 2021. Dawid.

~dawid112

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2021-01-05 11:25)

Jeżeli masz pierwszy numer za 29 a drugi za 9, to razem daje 38. A Ty masz pierwszy za 39, drugi za 9 to chyba jasne, że będzie 48. Do tego dolicz opłatę za pierwszy niepełny okres  rozliczeniowy, ew. połączenia na numery płatne i masz swoje ponad 50
Wystarczyło przeczytać umowę przed podpisaniem.
A szczegóły znajdziesz za rozliczeniu (bilingu) dostęnym na Twoim koncie po zalogowaniu.

Jestem w Nju ponad 3 lata i raz zdarzyło sie, że zapłaciłem 1 grosz (słownie: JEDEN GROSZ) powyżej należnych 38 złotych

[edytowane przez jacp11 o 11:25 w dniu 2021-01-05]
 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2022-06-15 16:09)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) To jest forum użytkowników nju, więc nikt tu nie będzie miał dostępu do Twojego rachunku szczegółowego. Wyślij zgłoszenie w tej sprawie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że nie wszystkie usługi są wliczane do limitu 39 zł, np. SMS-y specjalne, infolinie, SMS-y na stacjonarne, połączenia, SMS-y, MMS-y międzynarodowe lub spoza strefy 1 (UE), przekierowania połączeń, wideorozmowy.  Połączenia liczone do limitu są oznaczone kwadratem z napisem all.  Musisz sprawdzić, gdzie nie ma tego oznaczenia, a jest opłata. Te usługi są płatne dodatkowo. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1655302183379

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2022-06-21 06:54)

Popieram mi naliczyli 176 i tu już nie ma wytłumaczenia że dodatkowy numer... Brak słów...odchodzę z tego Nju..

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2022-06-21 08:53)

Taaa, na pewno nie za dodatkowy, trzeba czytać regulaminy, a jak się nie czyta to się potem płaci.

~gość

 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2022-06-21 11:53)

to jest odpowiedź na post:

Popieram mi naliczyli 176


Zacznij od sprawdzenia bilingu - dowiesz się, za co Cie tak skasowali. A potem ewentualnie zgłoś r eklamację w BOK.
Może SMS na płatne numery (jeśli nie masz blokady), albo transfer danych -my, użytkownicy, nie mamy dostępu do listy Twoich połączeń, więc niewiele Ci pomożemy

[edytowane przez jacp11 o 11:53 w dniu 2022-06-21]
 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2022-06-21 12:58)

to jest odpowiedź na post:

Popieram mi naliczyli 176 i tu już nie ma wytłumaczenia że dodatkowy numer... Brak słów...odchodzę z tego Nju..


Niewiele rzeczy jest na tym świecie w stanie mnie zaskoczyć. Jednak mimo wszystko czasem zastanawiam się - czy (po raz n-ty) takie posty wypisują   userzy nie potrafiący chociaż raz zapoznać się ze zrozumieniem z cennikiem i/lub spojrzeć do billingu? Czy opłacani przez konkurencję?


P.S. Nie śledzę tego forum non-stop, ale tylko raz spotkałem się, że w podobnej sytuacji forumowicz przyznał się do błędu. Tzn. nie dostrzegł na rachunku szczegółowym pozycji, która była dodatkowo płatna. Z tym, że wtedy chodziło o jakieś groszowe, czy złotówkowe różnice, wyjaśnienie bardziej dla zasady, niż o wysokość kwoty. Tutaj rzekomo circa ponad 100zł, czyli dosyć "grubo". Dlatego bardziej byłbym skłonny do drugiej odpowiedzi w pytaniu zadanym akapit wyżej. Oczywiście może też być "wina" Nju, błąd w rozliczeniu, systemie, itp.. Lecz co wtedy robić i gdzie kierować reklamacje było już w poprzednich postach.  

[edytowane przez stanley99 o 18:03 w dniu 2022-06-21]
 

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? (2024-03-25 08:16)

Po przeczytaniu opinii nie mam zamiaru rozpoczynać przygody z nju mobile a chciałem zarejestrować 3 numery. Dziękuję wam wszystkim za opinie i serdecznie pozdrawiam. P.S. uciekajcie z tej sieci!

~realista1234

odpowiedź

Dlaczego mam rachunek ponad 50zł a nie 39zł? | haki (06.06.2019, 07:48)

Dzień dobry.
Dlaczego moje rachunki to nie 39zł, wylko większe, skoro w ofercie miało tak być?
Poprzedni 52zl, poprzedni 49zł?
Co mam zmienić żeby rachunek był taki jak w reklamie? 
BEZ LIMITU 39ZŁ
BEZ LIMITU 39ZŁ
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników