forumstrona www, moje kontomoje kontoCzemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę?

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę?

 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-04-26 16:56)

Próbuję kupić pewien pakiet w grze i wygląda na to, że płatności są zablokowane. Za każdym razem dostaję sms z nju "Usługa niedostępna dla klientów nju mobile". Jak to odblokować? :/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-07 18:19)

to jest odpowiedź na post:

Próbuję kupić pewien pakiet w grze i wygląda na to, że płatności są zablokowane. Za każdym razem dostaję sms z nju "Usługa niedostępna dla klientów nju mobile". Jak to odblokować? :/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1575739186693

 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-08 06:44)

Sprawdż na swoim koncie (jeśli posiadasz ) czy nie masz włączonej blokady do serwisów premium

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1575783867214

 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-13 16:31)

to jest odpowiedź na post:

Próbuję kupić pewien pakiet w grze i wygląda na to, że płatności są zablokowane. Za każdym razem dostaję sms z nju "Usługa niedostępna dla klientów nju mobile". Jak to odblokować? :/


Też mam ten problem, tyle, że w Nju na abonament. Wszystkie blokady wyłączone, co widać tutaj, a mimo to, jak próbuję dokonać płatności SMS, to przychodzi mi informacja " Usługa niedostępna dla klientów nju mobile" 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-13 16:48)

Hej :) W nju nie ma możliwości zakupu usług elektronicznych. Ta usługa jest niedostępna. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-28 08:29)

Czy płatności elektroniczne w abonamencie też są niedostępne? Czy ewentualnie można zakładać blokady? Zależy mi by dziecko przez przypadek nie zrobiło dużego rachunku. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jarek

 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-28 08:56)

Hej :) Tak jak napisałam wyżej, w nju nie ma możliwości zakupu usług elektronicznych, natomiast sugeruję założyć przez konto nju mobile blokady na usługi premium, czyli wysyłanie SMS-ów, MMS-ów na numery specjalne, połączenia na infolinie itd., zablokować połączenia międzynarodowe (dodatkowo blokadę potwierdzić kodem *331* 9999#  z pozycji aparatu telefonicznego dziecka), włączyć blokadę transmisji danych w roamingu, która blokuje dodatkowo płatny internet w roamingu. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2020-07-23 11:12)

to jest odpowiedź na post:

Sprawdż na swoim koncie (jeśli posiadasz ) czy nie masz włączonej blokady do serwisów premium

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1595495531875

 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2021-01-10 17:58)

to jest odpowiedź na post:

Sprawdż na swoim koncie (jeśli posiadasz ) czy nie masz włączonej blokady do serwisów premium

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1610297881133

 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2021-04-13 20:38)

Dzień dobry mam problem ponieważ gdy prubuje wykupic pakiet internetu 9gb to pisze mi ze nie poprawna tres wiadomosci 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? | raven1g (13.12.2019, 16:31)


Też mam ten problem, tyle, że w Nju na abonament. Wszystkie blokady wyłączone, co widać tutaj, a mimo to, jak próbuję dokonać płatności SMS, to przychodzi mi informacja " Usługa niedostępna dla klientów nju mobile" 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników