forumstrona www, moje kontomoje kontoCzemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę?

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę?

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-04-26 16:56)

Próbuję kupić pewien pakiet w grze i wygląda na to, że płatności są zablokowane. Za każdym razem dostaję sms z nju "Usługa niedostępna dla klientów nju mobile". Jak to odblokować? :/

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-07 18:19)

to jest odpowiedź na post:

Próbuję kupić pewien pakiet w grze i wygląda na to, że płatności są zablokowane. Za każdym razem dostaję sms z nju "Usługa niedostępna dla klientów nju mobile". Jak to odblokować? :/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1575739186693

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-08 06:44)

Sprawdż na swoim koncie (jeśli posiadasz ) czy nie masz włączonej blokady do serwisów premium

~gość1575783867214

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-13 16:31)

Też mam ten problem, tyle, że w Nju na abonament. Wszystkie blokady wyłączone, co widać tutaj, a mimo to, jak próbuję dokonać płatności SMS, to przychodzi mi informacja " Usługa niedostępna dla klientów nju mobile" 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-13 16:48)

Hej :) W nju nie ma możliwości zakupu usług elektronicznych. Ta usługa jest niedostępna. Pozdrawiam :) 

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-28 08:29)

Czy płatności elektroniczne w abonamencie też są niedostępne? Czy ewentualnie można zakładać blokady? Zależy mi by dziecko przez przypadek nie zrobiło dużego rachunku. 

~jarek

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2019-12-28 08:56)

Hej :) Tak jak napisałam wyżej, w nju nie ma możliwości zakupu usług elektronicznych, natomiast sugeruję założyć przez konto nju mobile blokady na usługi premium, czyli wysyłanie SMS-ów, MMS-ów na numery specjalne, połączenia na infolinie itd., zablokować połączenia międzynarodowe (dodatkowo blokadę potwierdzić kodem *331* 9999#  z pozycji aparatu telefonicznego dziecka), włączyć blokadę transmisji danych w roamingu, która blokuje dodatkowo płatny internet w roamingu. Pozdrawiam :)

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? (2020-07-23 11:12)

Sprawdż na swoim koncie (jeśli posiadasz ) czy nie masz włączonej blokady do serwisów premium

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1595495531875

odpowiedź

Czemu nie mogę dokonać płatności przez internet z nju mobile na kartę? | sellawi (26.04.2019, 16:56)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

58 gości i 1 zalogowanych użytkowników