forumnju z rachunkiemofertanju zerowy - co to takiego?

nju zerowy - co to takiego?

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-11 13:01)

Przenoszę numer z Play. Numer ma być przeniesiony pod koniec miesiąca ale ja już mam kartę która jest aktywna i mogę z niej korzystać tylko nie wiem co jest ten nju zerowy - coś takiego wyświetla się na stronie. Co ja podpisałam bo ja chciałam ofertę z rachunkiem a nie nju zerowy. Co mogę teraz zrobić żeby pisać za 9 zł SMS-y?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~moni91

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-11 13:10)

Jest to plan taryfowy, uruchomiony na karcie tymczasowej, którą otrzymujemy podczas przenoszenia numeru do NJU, nie obowiązują tam pakiety promocyjne jak w NJU Buzz, jest natomiast normalna taryfikacja 0,19/min, przesyłam opis ze stronki

"Plan nju zerowy to plan podstawowy obowiązujący dla numeru tymczasowego, z którego możesz korzystać do momentu przeniesienia właściwego numeru do nju mobile.

Plan nju zerowy nie obciąża Twojego budżetu dodatkowymi kosztami związanymi z podpisaną umową w ofercie nju z rachunkiem. W tym planie płacisz tylko wtedy, kiedy skorzystasz z usług na karcie SIM nju mobile (opłaty zgodnie z cennikiem).

W planie zerowym nie są dostępne usługi dodatkowe, pakiety ani promocje, które są dostępne w ofercie nju z rachunkiem.

Plan zerowy zmieni się na ofertę nju z rachunkiem w dniu przeniesienia numeru do nju mobile albo po upływie jednego miesiąca dla przejścia do nju mobile z oferty na kartę oraz sześciu miesięcy dla przejścia z oferty abonamentowej.

Pamiętaj, że w planie nju zerowy nie ponosisz opłaty abonamentowej, ale wszystkie połączenia sms-y i korzystanie z internetu jest płatne według cennika. Jeśli chcesz od razu po podpisaniu umowy korzystać z nielimitowanych rozmów, sms-ów i internetu zmień plan zerowy na nju z rachunkiem wcześniej niż nastąpi przeniesienie Twojego numeru do nju mobile. Aby to zrobić zaloguj się na portalu njumobile.pl. Następnie w zakładce moja oferta wybierz zmień ofertę.

Od tej pory możesz swobodnie korzystać z oferty nju mobile na swoim numerze tymczasowym. W wyznaczonym dniu przeniesienia numeru, przydzielony numer tymczasowy nju mobile zastąpimy Twoim numerem."

http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-numeru-do-nju-mobile


[edytowane przez pigula o 13:11 w dniu 2013-07-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-13 12:53)

A ja mam już przeniesiony numer i dalej mam taryfę nju zerowy.Mam teraz czekać 30 dni aż mi się to zmieni czy można włączyć nju buzz szybciej,jeżeli tak to gdzie mam ją aktywować.Proszę o pomoc

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-13 14:16)

zmiana taryfy, po przeniesieniu następuje maksymalnie do 24h, jeśli chcesz to zrobić wcześniej, zaloguj się na swoje konto, wybierz "moja oferta" a następnie "zmień" i wybierz NJU Buzz

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-19 10:43)

Czy jezeli zmienie oferte z Nju zerowy na Nju z rachunkiem to zostanie mi naliczona kwota 200zł za wystawianie faktur?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~julitkie1

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-19 10:54)

zmień plan zerowy na nju z rachunkiem wcześniej niż nastąpi przeniesienie Twojego numeru do nju mobile. Aby to zrobić zaloguj się na portalu njumobile.pl. Następnie w zakładce moja oferta wybierz zmień ofertę - co za bzdura , nie ma takiej opcji !!! nic nie mozna zmienic !!! Mam juz 75 zl do zaplaty , z tego co czytalam to rowniez przy opcji nju z rachunkiem jest naliczana oplata za wystawienie faktury 200zł

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-19 13:56)

opłata aktywacyjna 200zł jest naliczana w przypadku otrzymywania faktur w formie papierowej, jeśli wybraliśmy opcję e-faktury opłata ta nie jest naliczana, co do zmiany na NJU z rachunkiem, jeśli numer został już przeniesiony i zmiana nie nastąpiła automatycznie, a opcja "zmień" na stronie nie jest dostępna należy skontaktować się z NJU np: poprzez formularz na stronie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-19 14:12)

tak jest!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tymczasowy

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-27 15:06)

Bardzo mi pomogły informacje wyczytane na tym forum. Mam tylko jedno pytanie dotyczące następującego fragmentu: "Jeśli chcesz od razu po podpisaniu umowy korzystać z nielimitowanych rozmów, sms-ów i internetu zmień plan zerowy na nju z rachunkiem wcześniej niż nastąpi przeniesienie Twojego numeru do nju mobile. Aby to zrobić zaloguj się na portalu njumobile.pl. Następnie w zakładce moja oferta wybierz zmień ofertę." NIE MOGĘ ZNALEŹĆ ZMIEŃ OFERTĘ w zakładce Moja oferta. Bardzo proszę o pomoc w jej odnalezieniu.

[edytowane przez lena o 15:07 w dniu 2013-07-27]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-07-27 15:39)

 njuzam.jpg 

Powinno być mniej więcej tak jak na tym zdjęciu. Jeśli nie ma to kontakt z BOK lub zgłoszenie do BOK aby Ci zmienili "ręcznie".

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

nju zerowy - co to takiego? | ~moni91 (11.07.2013, 13:01)

Przenoszę numer z Play. Numer ma być przeniesiony pod koniec miesiąca ale ja już mam kartę która jest aktywna i mogę z niej korzystać tylko nie wiem co jest ten nju zerowy - coś takiego wyświetla się na stronie. Co ja podpisałam bo ja chciałam ofertę z rachunkiem a nie nju zerowy. Co mogę teraz zrobić żeby pisać za 9 zł SMS-y?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników