profil na forum

nick
julitkie
nowicjusz

moje ostatnie

nju zerowy - co to takiego?

(2013-07-19 10:54 w wątku nju zerowy - co to takiego?)

zmień plan zerowy na nju z rachunkiem wcześniej niż nastąpi przeniesienie Twojego numeru do nju mobile. Aby to zrobić zaloguj się na portalu njumobile.pl. Następnie w zakładce moja oferta wybierz zmień ofertę - co za bzdura , nie ma takiej opcji !!! nic nie mozna zmienic !!! Mam juz 75 zl do zaplaty , z tego co czytalam to rowniez przy opcji nju z rachunkiem jest naliczana oplata za wystawienie faktury 200zł

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

przeniesienie numeru do nju

(2013-07-14 10:55 w wątku przeniesienie numeru do nju)

Moja oferta to Nju zerowy: ale wlasnie przeczytalam na stronie ze: Jest to tymczasowy plan taryfowy obowiązujący do czasu przeniesienia numeru docelowego od innego operatora (nie dłużej niż 6 miesięcy dla przejscia z oferty na abonament lub 1 miesiąc dla przejścia z oferty na kartę).
W tym planie nie obowiązują warunki promocyjne oferty!!!!!!!!!!!!! czyli wynika z tego ze mam naliczane caly czas rozmowy i nie wiem jaki dostane rachunek !! Przeniesienie mojego numeru powinno odbyc sie bez problemow poniewaz byl to numer na karte bez zadnej umowy a tu cisza od 24 maja !! Na pierwszej fakturze napisany jest tylko okres za jaki to dotyczy -nic wiecej nie wiadomo. Nie znalazlam na stronie zadnego Livechata -wczesniej kiedy szukalam oferty to jeszcze był !!!?????
ero

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

przeniesienie numeru do nju

(2013-07-13 11:46 w wątku przeniesienie numeru do nju)

Czekam miesiac na przeniesienie numeru, dostalam tymczasowy numer i myslalam ze obowiazuje mnie limit rozmow 29zł a okazuje sie ze to sciema, na umowie na pierwszej stronie napisane jest ze przeniesienie numeru nastepuje nie pozniej niz w termninie 1 dnia roboczego !! ze strony wynika ze do czasu przeniesienia: Jest to tymczasowy plan taryfowy obowiązujący do czasu przeniesienia numeru docelowego od innego operatora (nie dłużej niż 6 miesięcy dla przejscia z oferty na abonament lub 1 miesiąc dla przejścia z oferty na kartę).
W tym planie nie obowiązują warunki promocyjne oferty czyli: teraz mam juz 48zł do zaplaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaplacilam fakture 7,9 i nie wiem za co -calkowity brak kontaktu !! Dodatkowo skandal ze koszt polaczenia z Nju do Nju zeby zapytac o co chodzi to koszt 5zł -doliczany do faktury -czyli trzeba miec inny numer zeby zadzwonic i zapytac o co chodzi -kolejny skandal i  brak kontaktu;-(
nielimitowane rozmowy do sieci krajowych po wykorzystaniu 29 zł

ta odpowiedź była przydatna
dla 6 osób
Komunikat o cookies