forumnju z rachunkiemofertanju zerowy - co to takiego?

nju zerowy - co to takiego?

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-08-16 09:36)

Mialem ten sam problem i nie pojawila mi sie ta opcja na stronie, dopiero nie dawno po uplywie tego miesiac czekania mozna bylo zmienic...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2013-08-22 14:49)

"Plan zerowy zmieni się na ofertę nju z rachunkiem w dniu przeniesienia numeru do nju mobile albo po upływie jednego miesiąca dla przejścia do nju mobile z oferty na kartę oraz sześciu miesięcy dla przejścia z oferty abonamentowej." 1. Od czego zależy to 'albo'?! 2. Pół roku z planem zerowym?! To musi kosztować majątek!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hoho

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-08-22 14:50)

"Plan zerowy zmieni się na ofertę nju z rachunkiem w dniu przeniesienia numeru do nju mobile   albo po upływie jednego miesiąca dla przejścia do nju mobile z oferty na kartę oraz sześciu miesięcy dla przejścia z oferty abonamentowej."

1. Od czego zależy to 'albo'?!

2. Pół roku z planem zerowym?! To musi kosztować majątek!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hoho

 

nju zerowy - co to takiego? (2013-09-19 10:31)

jak jak chcę zmienić plan taryfowy z zerowego na nju buzz (jeszcze mój stary nr nie został przeniesiony do nju mobile), klikam na zmień i wyskakuje "brak możliwości zmiany planu taryfowego na nju buzz"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju zerowy - co to takiego? (2014-06-05 19:24)

Ja mam jeszcze inne pytanie ; czy jeśli zamówie CAŁKOWICIE NOWY NUMER - NIE BEDE PRZENOSIŁ Z INNEJ SIECI - wraz z opcją e -faktury (płatność w internecie nie stanowi problemu, a wtedy nie nalicza sie opłata aktywacyjna w kwocie 200 pln, tak?) to dostając od kuriera umowe wraz z nową kartą z nowiutkim numerem również będe mieć plan nju zerowy i bede musiał go na stronie zmienić na nju buzz czy też wraz z nowym  numerem dla nju z rachunkiem, automatycznie bede mieć włączoną  taryfe nju buzz czyli nie zapłace więcej niz 57 zł?

~wues

 

nju zerowy - co to takiego? (2015-06-26 13:52)

ja chciałam przenieść numer w ofercie "numeru dodatkowego", ale z różnych przyczyn nie było to możliwe, dostałam również starter numer tymczasowy, którego nie użyłam i wyświetla mi się, że mam go zamiast tego, który chciałam przenieść. czy on sam się dezaktywuje? czy mam go zamiast tego, który chciałam przenieść?

odpowiedź

nju zerowy - co to takiego? | ~moni91 (11.07.2013, 13:01)

Przenoszę numer z Play. Numer ma być przeniesiony pod koniec miesiąca ale ja już mam kartę która jest aktywna i mogę z niej korzystać tylko nie wiem co jest ten nju zerowy - coś takiego wyświetla się na stronie. Co ja podpisałam bo ja chciałam ofertę z rachunkiem a nie nju zerowy. Co mogę teraz zrobić żeby pisać za 9 zł SMS-y?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies