forumnju z rachunkiemofertaPLUS robi problemy

PLUS robi problemy

 

PLUS robi problemy (2019-03-15 09:55)

Witam, mam problem z przeniesieniem numeru z sieci PLUS. Jest on na dane rodzicielki i chciałem aby mogła być moim numerem dodatkowym. Niestety PLUS odmówił przeniesienia numeru, a otrzymałem już kartę Nju. Co mogę w tej sytuacji zrobić? 

Mam zamiar pojechać do PLUSa, zmienić własność numeru na siebie, ale jak mogę nakazać Nju ponowne żądanie przeniesienia numeru?

 

PLUS robi problemy (2019-03-15 12:09)

Cześć :) Jak numer jest zarejestrowany na dane Twojej mamy, a składasz wniosek o przeniesienie na swoje dane, to nic dziwnego, że Plus odmówił przeniesienia ze względu na niezgodne dane rejestracyjne. To nie Plus robi problemy, tylko każdy inny operator zrobiłby dokładnie tak samo, bo jeśli nie, to każdy mógłby ukraść czyjś numer,  składając wniosek o przeniesienie go do innej sieci. To, co możesz w tej sytuacji zrobić to po pierwsze: dokonać cesji numeru na Ciebie, a po drugie: jak numer będzie już przerejestrowany, wysłać maila na przechodzedo@njumobile.pl z prośbą o wznowienie procesu przeniesienia, ponieważ dokonałeś już zmiany właściciela numeru. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 12:10 w dniu 2019-03-15]
 

PLUS robi problemy (2021-01-12 19:12)

Czemu nie ma możliwości zmiany danych osobowych przy przenoszeniu drugiego numeru. Czemu NJU traktuje  1 osobę, jakby miała 2 nry na siebie. Chyba większość ludzi używa jednego nru a mało kto dwóch? To narażanie na niepotrzebną stratę czasu i koszty  przy cesji numeru.

~niezadowolony

 

PLUS robi problemy (2021-01-12 20:44)

W sprawie zmiany danych odpowiedź masz wyżej.  Bez zgody właściciela to byłaby zwyczajna kradzież numeru. I pewnie mocno sie zdziwisz ale żaden operator, nie tylko zle nju nie zmieni danych przy przenoszeniu by usankcjonować kradzież.  

Jedna osoba podpisuje umowę i ona jest wlascicielem dwóch numerów w parze. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, by przenieść numer osobno na swoje dane, a jak chcesz oszczędzić i płacić 9 zł za dodatkowy, to trzeba bulić za cesje. Coś za cos. Dają numer tylko za 9 zł, ale jak widać maruderów nadal nie brakuje. Dla mnie to najlepsza oferta na rynku, taniej niż 9 zł za numer się nie chyba nie da, a jeśli tak to chętnie zapoznam się z taką oferta, bo lubię oszczędności. 


Możesz przenieść do Playa za 30 zł. Bez straty czasu i kasy na cesje. Powodzenia. 

~maks111

 

PLUS robi problemy (2021-01-13 16:53)

?Jedna osoba podpisuje umowę i ona jest właścicielem dwóch numerów w parze".
A czemu nie może umowy podpisać druga osoba na swoje dane? Po co ten mętlik ?  Uczciwie byłoby chyba  poinstruować  przeciętnego Polaka o konieczności cesji i dodatkowych kosztach.  A tak to tylko - przechodźcie na hurra do wspaniałej oferty a dalej pod górkę. Mimo wszystko uważam,  to nieuczciwe i niepotrzebna gmatwanina.

~niezadowolony

odpowiedź

PLUS robi problemy | teiczer (15.03.2019, 09:55)

Witam, mam problem z przeniesieniem numeru z sieci PLUS. Jest on na dane rodzicielki i chciałem aby mogła być moim numerem dodatkowym. Niestety PLUS odmówił przeniesienia numeru, a otrzymałem już kartę Nju. Co mogę w tej sytuacji zrobić? 

Mam zamiar pojechać do PLUSa, zmienić własność numeru na siebie, ale jak mogę nakazać Nju ponowne żądanie przeniesienia numeru?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

58 gości i 2 zalogowanych użytkowników