forumnju z rachunkiemofertaNju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-01-18 20:09)

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak krok po kroku podłączyć numer z Nju na Kartę do Mojego Głównego Numeru (Nju z Rachunkiem). Obydwa numery są na Mnie zarejestrowane.


Próbowałem już przez przenoszenie numeru w zakładce "nju dodatkowy" lecz po weryfikacji numeru wyskakuję mi błąd "<span >Zweryfikuj numer. Podany numer jest niepoprawny lub nie jest aktualnym kontraktem nju buzz."

~czerwin

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-01-18 20:26)

Jednak poradziłem Sobie. Wątek do zamknięcia

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-06-01 20:08)

to jest odpowiedź na post:

Jednak poradziłem Sobie. Wątek do zamknięcia




Wypadało by napisać w jaki sposób sobie poradziłeś bo właśnie próbuję rozwiązać ten sam problem.

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-06-01 20:45)

Jeżeli numer podstawowy nie został jeszcze przeniesiony, trzeba wpisać numer tymczasowy jako ten, który masz w nju mobile. I potem wpisać numer dodatkowy, który ma być zmigrowany z oferty na kartę.

[edytowane przez pilotka o 20:47 w dniu 2018-06-01]
 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2019-07-20 12:03)

to jest odpowiedź na post:

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak krok po kroku podłączyć numer z Nju na Kartę do Mojego Głównego Numeru (Nju z Rachunkiem). Obydwa numery są na Mnie zarejestrowane.


Próbowałem już przez przenoszenie numeru w zakładce "nju dodatkowy" lecz po weryfikacji numeru wyskakuję mi błąd "Zweryfikuj numer. Podany numer jest niepoprawny lub nie jest aktualnym kontraktem nju buzz."

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1563617004456

odpowiedź

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę | ~czerwin (18.01.2018, 20:09)

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak krok po kroku podłączyć numer z Nju na Kartę do Mojego Głównego Numeru (Nju z Rachunkiem). Obydwa numery są na Mnie zarejestrowane.


Próbowałem już przez przenoszenie numeru w zakładce "nju dodatkowy" lecz po weryfikacji numeru wyskakuję mi błąd "<span >Zweryfikuj numer. Podany numer jest niepoprawny lub nie jest aktualnym kontraktem nju buzz."
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników