forumnju z rachunkiemofertaNju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby?

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby?

 

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby? (2019-11-01 12:30)

Witam
Mam od X lat (dlugo) nju na abonament. Pakiet internetu srogi 90GB. Dodatkowo za chyba 9zl karta SIM do routera. Wszystko dziala ok.

Teraz chcialbym dodac moja luba do pakietu - mialbym na siebie 3 x SIM w takim razie.

Czy to jest wykonalne i zostanie 90GB internetu do podzialu na 3 SIM? W ofercie dla dwoja cos pisze "do 30GB internetu" co byloby malo... i nie wiem czy w duecie mozna tez miec nju dodatkowy na internet.

Czy sim osoby bliskiej musi byc zarejstrowany tez na mnie? Obecnie jest w play i przepisac mozemy go na mnie i pozniej migrowac numer.

Dziekuje

 

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby? (2019-11-02 08:42)

Hej :) Ta karta do internetu, dzięki której masz dodatkowe 60 GB jest za 19 zł, a nie 9 :) Oczywiście, że możesz dobrać do tych dwóch numerów trzeci w ofercie nju dodatkowy za 9 zł. Na koncie pozostanie te 90 GB.  Jedynym warunkiem jest to, że numer musi być zarejestrowany na Twoje dane, stąd trzeba najpierw dokonać cesji w Play, a potem możesz złożyć zamówienie. Pozdrawiam :) 

 

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby? (2019-11-02 15:00)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Ta karta do internetu, dzięki której masz dodatkowe 60 GB jest za 19 zł, a nie 9 :) Oczywiście, że możesz dobrać do tych dwóch numerów trzeci w ofercie nju dodatkowy za 9 zł. Na koncie pozostanie te 90 GB.  Jedynym warunkiem jest to, że numer musi być zarejestrowany na Twoje dane, stąd trzeba najpierw dokonać cesji w Play, a potem możesz złożyć zamówienie. Pozdrawiam :) 



Ano tak jest, dzieki. Ale jak dobrac ten numer obecnie w play ale juz na mnie? Widze opcje dokupienia numeru online ale nigdzie migracji? Da sie online a jesli nie to gdzie, na infolini? Dziekuje

 

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby? (2019-11-04 13:02)

Witaj ponownie :) Tak, jest taka opcja, po prostu wybierz nju dodatkowy, następnie wpisz numer, który chcesz przenieść, a następnie w opcji co chcesz zrobić zaznacz chcę przenieść numer z innej sieci. Ewentualnie możesz zadzwonić na infolinię *610 (z numeru w innej sieci 690610610) lub do sklepu internetowego 690300400. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 13:06 w dniu 2019-11-04]

odpowiedź

Nju na abonament, internet dodatkowy a kolejna sim dla drugiej osoby? | krzychu (01.11.2019, 12:30)

Witam
Mam od X lat (dlugo) nju na abonament. Pakiet internetu srogi 90GB. Dodatkowo za chyba 9zl karta SIM do routera. Wszystko dziala ok.

Teraz chcialbym dodac moja luba do pakietu - mialbym na siebie 3 x SIM w takim razie.

Czy to jest wykonalne i zostanie 90GB internetu do podzialu na 3 SIM? W ofercie dla dwoja cos pisze "do 30GB internetu" co byloby malo... i nie wiem czy w duecie mozna tez miec nju dodatkowy na internet.

Czy sim osoby bliskiej musi byc zarejstrowany tez na mnie? Obecnie jest w play i przepisac mozemy go na mnie i pozniej migrowac numer.

Dziekuje
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników