forumnju z rachunkiemusługiBez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2022-07-15 07:58)

Cześć,


Jak będę chciał zmienić pakiet na bez limitu 29, to wystarczy to zrobić na numerze głównym, a numer dodatkowy też się zmieni automatycznie? I czy za dodatkowy numer będę płacił cały czas 9 zł?


Pozdrawiam

 

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 (2022-07-15 08:51)

Hej :) Tak, usługę zmieniasz na numerze głównym i korzystają z niej wszystkie numery na tym samym koncie. Opłata 9 zł pozostaje bez zmian za numer dodatkowy. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 08:51 w dniu 2022-07-15]

odpowiedź

Bez Limitu 29 vs. Wszystko komórkowe za 29 | monikasz (09.01.2019, 21:11)

Witam,


Zauważyłam, że mam włączoną usługę Wszystko komórkowe za 29. Ostatnio dodałam także drugi numer za 9 złotych. Nie za bardzo mogę dopatrzeć się różnic pomiędzy usługami Bez Limitu oraz Wszystko komórkowe i stąd pytanie: która usługa bardziej się opłaca i jakie są znaczące różnice między nimi?


Druga sprawa to niezrozumiały dla mnie koszt połączenia z numerami zagranicznymi. Proszę mi powiedzieć, czy jeżeli znajduję się w Polsce i dzwonię na numer z sieci szwedzkiej, to wg jakich opłat będę rozliczana? Czy jest różnica, jeżeli dzwonię na numer szwedzki (komórkowy) który fizycznie znajduje się w Szwecji oraz ten sam numer ale w Polsce?


Pytam, ponieważ zauważyłam, że czasami płacę tak jak za połączenia polskie, czasami jak za zagraniczne i nie wiem dlaczego tak może być...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników