forumnju z rachunkiemofertaDostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 09:57)

O co biega?


pełna treść SMSa (od "nju mobile" jak n.p. tymczasowe hasła):
"Wykorzystałeś cały Limit GB dostępny w cyklu rozliczeniowym (do DD.MM.YYYY) w roamingu w Strefie 1 (UE). Od teraz naliczane są opłaty 3gr/1MB. njumobile.pl"


/stan-konta pokazuje :
"<strong >pozostało 9.85 GB z 10 GB</strong><span > <span >transferu internetowego <br ><strong >z czego 1.87 GB z 1.87 GB</strong><br >
<span >do wykorzystania w roamingu w UE"


czyli nie tylko nie opuszczałem kraju, ale nawet wtedy, daleko mi do limitu!

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 10:14)

Wystarczy, że byłeś blisko granicy, a Twój telefon zalogował sie np. do sieci niemieckiej.
Bez kontaktu z BOK oraz pełnego billingu nic nie zrobisz

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 10:30)

Ja jestem cały czas tylko w Łodzi i również dostałem takiego smsa, więc to chyba nie chodzi o połączenie z siecią zagraniczną bo jest to niemożliwe w moim przypadku

~hubert

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 11:58)

nie opuszczałem Gdańska, więc 'blisko granicy" odpada
Ponadto, jak napisałem, stan konta pokazuje ZEROWE zużycie w billingu i PRAWIE ŻADNE zużycie w kraju.

~mamert

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 12:33)

ok, dzwoniłem do obsługi. "Przepraszamy, błąd serwerów, proszę to zignorować".
Koniec wątku.

~mamert

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 16:54)

również taki sms mam, za granicą nie byłam kopę lat, tylko Gdynia i 3miasto.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 10:36)

Również dostałam takiego SMS-a. Z kraju wyjeżdżałam ostatnio 1,5 roku temu i mieszkam w okolicy Gdańska. Nie ma możliwości zalogowania się do innej sieci stąd. Wykorzystanie transferu danych mam na poziomie 150 MB


O co chodzi?


Treść SMS-a:
Wykorzystales caly limit GB dostepny w cyklu rozliczeniowym (do 10.01.2019) w roamingu w strefie 1 (UE). Od teraz naliczane sa oplaty 3gr/1MB. njumobile.pl

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 18:27)

wczoraj taki sms, dzisiaj ponownie taki sam...jak jest jakaś awaria to powinni sms powiadomić, żeby te komunikaty ignorowac

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 19:56)

Dostałem dzisiaj taką samą wiadomość. Najlepsze jest to, że tylko na jeden numer i to dodatkowy, a nie na główny. Niech operator się tym zainteresuje bo napłynie fala skarg...

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 20:33)

chyba wszyscy to dostali...

~mir

odpowiedź

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! | gość1544802871591 (15.12.2018, 18:27)

wczoraj taki sms, dzisiaj ponownie taki sam...jak jest jakaś awaria to powinni sms powiadomić, żeby te komunikaty ignorowac
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 1 zalogowanych użytkowników