forumnju z rachunkiemofertaDostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-16 18:41)

U mnie to samo... Z tym, że dostałam już drugą taką wiadomość.  Wykorzystałam limit roamingu... siedząc w Warszawie.  Stan konta pokazuje co innego.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-16 19:06)

Sprawa wyjaśniona - patrz post z 2018-12-14 12:33

~jac

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-16 23:27)

Ja z Lublina - też dostałam taką wiadomość! Nie ruszałam się od roku!

~queenstress

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-17 23:38)

to jest odpowiedź na post:

Dostałem dzisiaj taką samą wiadomość. Najlepsze jest to, że tylko na jeden numer i to dodatkowy, a nie na główny. Niech operator się tym zainteresuje bo napłynie fala skarg...

Operator zna problem i pracuje nad jego rozwiązaniem, przewidywany termin naprawy to przełom stycznia/lutego 2019. Do tego czasu jeżeli ktoś nie był za granicą czy nie przebywał w obszarze przygranicznym i na koncie nju mobile widzi limit danych do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) nju sugeruje tę wiadomość zignorować.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-18 07:50)

Jeśli nie opuszczałeś/Aś kraju to się nie przejmuj SMS został wysłany błędnie. Dzwoniąc na BOK jest taka informacja.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-18 13:26)

Ciekawostka - dostałem takiego SMS na numer dodatkowy, a główny nic.

odpowiedź

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! | mamert (14.12.2018, 09:57)

O co biega?


pełna treść SMSa (od "nju mobile" jak n.p. tymczasowe hasła):
"Wykorzystałeś cały Limit GB dostępny w cyklu rozliczeniowym (do DD.MM.YYYY) w roamingu w Strefie 1 (UE). Od teraz naliczane są opłaty 3gr/1MB. njumobile.pl"


/stan-konta pokazuje :
"<strong >pozostało 9.85 GB z 10 GB</strong><span > <span >transferu internetowego <br ><strong >z czego 1.87 GB z 1.87 GB</strong><br >
<span >do wykorzystania w roamingu w UE"


czyli nie tylko nie opuszczałem kraju, ale nawet wtedy, daleko mi do limitu!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników