forumnju z rachunkiemofertaDostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju!

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 09:57)

O co biega?


pełna treść SMSa (od "nju mobile" jak n.p. tymczasowe hasła):
"Wykorzystałeś cały Limit GB dostępny w cyklu rozliczeniowym (do DD.MM.YYYY) w roamingu w Strefie 1 (UE). Od teraz naliczane są opłaty 3gr/1MB. njumobile.pl"


/stan-konta pokazuje :
"<strong >pozostało 9.85 GB z 10 GB</strong><span > <span >transferu internetowego <br ><strong >z czego 1.87 GB z 1.87 GB</strong><br >
<span >do wykorzystania w roamingu w UE"


czyli nie tylko nie opuszczałem kraju, ale nawet wtedy, daleko mi do limitu!

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 10:14)

Wystarczy, że byłeś blisko granicy, a Twój telefon zalogował sie np. do sieci niemieckiej.
Bez kontaktu z BOK oraz pełnego billingu nic nie zrobisz

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 10:30)

Ja jestem cały czas tylko w Łodzi i również dostałem takiego smsa, więc to chyba nie chodzi o połączenie z siecią zagraniczną bo jest to niemożliwe w moim przypadku

~hubert

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 11:58)

nie opuszczałem Gdańska, więc 'blisko granicy" odpada
Ponadto, jak napisałem, stan konta pokazuje ZEROWE zużycie w billingu i PRAWIE ŻADNE zużycie w kraju.

~mamert

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 12:33)

ok, dzwoniłem do obsługi. "Przepraszamy, błąd serwerów, proszę to zignorować".
Koniec wątku.

~mamert

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-14 16:54)

również taki sms mam, za granicą nie byłam kopę lat, tylko Gdynia i 3miasto.

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 10:36)

Również dostałam takiego SMS-a. Z kraju wyjeżdżałam ostatnio 1,5 roku temu i mieszkam w okolicy Gdańska. Nie ma możliwości zalogowania się do innej sieci stąd. Wykorzystanie transferu danych mam na poziomie 150 MB


O co chodzi?


Treść SMS-a:
Wykorzystales caly limit GB dostepny w cyklu rozliczeniowym (do 10.01.2019) w roamingu w strefie 1 (UE). Od teraz naliczane sa oplaty 3gr/1MB. njumobile.pl

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 18:27)

wczoraj taki sms, dzisiaj ponownie taki sam...jak jest jakaś awaria to powinni sms powiadomić, żeby te komunikaty ignorowac

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 19:56)

Dostałem dzisiaj taką samą wiadomość. Najlepsze jest to, że tylko na jeden numer i to dodatkowy, a nie na główny. Niech operator się tym zainteresuje bo napłynie fala skarg...

 

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! (2018-12-15 20:33)

chyba wszyscy to dostali...

~mir

odpowiedź

Dostałem SMS że wykorzystałem cały limit GB w roamingu. Nie opuszczałem kraju! | nivea (15.12.2018, 10:36)

Również dostałam takiego SMS-a. Z kraju wyjeżdżałam ostatnio 1,5 roku temu i mieszkam w okolicy Gdańska. Nie ma możliwości zalogowania się do innej sieci stąd. Wykorzystanie transferu danych mam na poziomie 150 MB


O co chodzi?


Treść SMS-a:
Wykorzystales caly limit GB dostepny w cyklu rozliczeniowym (do 10.01.2019) w roamingu w strefie 1 (UE). Od teraz naliczane sa oplaty 3gr/1MB. njumobile.pl
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 1 zalogowanych użytkowników