forumnju z rachunkiemofertaPytanie o numer dodatkowy

Pytanie o numer dodatkowy

 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-11-06 16:52)

Witam przed chwilą zamówiłem ofertę na abonament i chce z niego korzystać w parze. Jednak przy rejestracji mogłem zamówić tylko nr podstawowy. Czy to oznacza że dodatkowy numer będę mógł zamówić dopiero po podpisaniu umowy numeru podstawowego? I czy jest jakas możliwość przyblikowania drugiego numeru dla karty partnera ?

~artekkkka

 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-11-06 18:08)

Witaj :) Tak, zamówienie na numer dodatkowy możesz złożyć dopiero po aktywacji numeru podstawowego. Warunkiem dołączenia numeru dodatkowego, czyli stworzenia tzw. tandemu jest to, by numer był zarejestrowany na tę samą osobę co numer podstawowy.

 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-11-27 16:18)

a jak to jest że ponoszę koszty w wysokości 9zł za dodatkowy numer już drugi miesiąc
złożyłem wniosek o dodatkowy numer (który ma zostać przeniesiony) otrzymałem jakiś zastępczy numer i od razu muszę za niego płacić(drugi miesiąc) 
przy czym czekam na przeniesienie tego właściwego
efekt taki że płacę dwa abonamenty u starego właściciela i w nju(ale tu jeszcze nie korzystam z usług)!!!!

 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-11-27 19:44)

Opłata za dodatkowy (w przeciwieństwie do numeru podstawowego) jest stała i zgodnie z regulaminem  naliczana od początku podpisania umowy z nju mobile, dlatego opłaca się złoźyć wniosek jak najbliżej końca umowy z dotychczasowym operatorem, by uniknąć podwójnych opłat. Skoro jednak już podpisałeś, to nie pozostaje nic innego jak korzystać.

[edytowane przez pilotka o 19:45 w dniu 2018-11-27]
 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-12-04 17:47)

nie działa mi numer dodatkowy .gdy wprowadzam super pin(6 ostatnich cyfr puk)wyskakuje komunikat-nieprawidłowy kod

 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-12-04 22:57)

Trzeba wpisać kod SuperPIN z numeru podstawowego, jeżeli go nie zmieniałeś będzie na umowie dotyczącej numeru podstawowego, jeżeli zmieniałeś skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta - 690610610.

[edytowane przez pilotka o 22:58 w dniu 2018-12-04]
 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-12-11 10:01)

Proszę o podstawę prawną zawartą w Regulaminie planu nju internet dodatkowy w ofercie nju z rachunkiem lub w Regulaminie korzystania z planu ?nju internetowy? w ofercie nju z rachunkiem lub w Regulaminie świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów nju mobile lub w Regulaminie korzystania z planu Nju Dodatkowy w ofercie ?nju z rachunkiem?, która uprawnia Państwa do odrzucenia zamówienia dodatkowej karty do Planu internetowego.

~grzesiek_wu

 

Pytanie o numer dodatkowy (2018-12-11 19:32)


<span > Regulamin zakupów w Sklepie Internetowym nju mobile w przypadku stwierdzenia przez Orange Polska występowania po stronie Klienta znacznego opóźnienia z płatnościami z tytułu. <span >świadczenia przez Orange Polska lub inny podmiot na rzecz Klienta usług telekomunikacyjnych lub występowania innych <span >nadużyć ze strony Klienta Zamówienie nie zostanie zrealizowane, o czym Klient zostanie poinformowany.

~ping

odpowiedź

Pytanie o numer dodatkowy | pilotka (27.11.2018, 19:44)

Opłata za dodatkowy (w przeciwieństwie do numeru podstawowego) jest stała i zgodnie z regulaminem  naliczana od początku podpisania umowy z nju mobile, dlatego opłaca się złoźyć wniosek jak najbliżej końca umowy z dotychczasowym operatorem, by uniknąć podwójnych opłat. Skoro jednak już podpisałeś, to nie pozostaje nic innego jak korzystać.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników