forumnju z rachunkiemofertaInternet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 11:41)

Z tego, co piszesz wykorzystałeś dostępny pakiet, więc w roamingu nie masz limitu danych do wykorzystania. W związku z tym, opłata będzie naliczana zgodnie z cennikiem usług w roamingu w ofercie nju z rachunkiem, czyli 0.03 zł za 1 MB.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 11:54)

W takim razie jest to mylące, jak dla mnie. Jakby było napisane : pozostało 0 MB z 30 GB , transferu internetowego , z czego 0 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE to było jasne. Jesli natomiast jest napisane : ....  1.87 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE to jest to dwuznaczne dla mnie. Czyli podsumuje : wykorzystalem limit 30GB, internet mi dziala ale wolno bardzo w PL, nie sa pobierane dodatkowe oplaty za to, natomiast w roamingu w niemczech juz sa pobierane oplaty.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 12:05)

Masz rację, ta informacja jest myląca. Tak, w roamingu będą naliczane opłaty, chyba że masz aktywną blokadę transmisji danych w roamingu. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-04 12:21)

Witam, mam jeszcze jedno pytanie. Kupilem abonament dla kogos, w którym mam 1GB przyznanego transferu. I pytanie jest takie ile bede mial w niemczech ? Bo na stronie mam napisane tak : pozostało 1024 MB z 1024 MB 
transferu internetowego z czego 1.23 GB z 1.23 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Z tego wynika tak: jesli bede w PL mam 1 GB ale jak bede w niemczech to juz mam 1.23 GB. Wiec która wartosc jest prawdziwa ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-04 18:21)

Ta pierwsza

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1541352088490

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-04 19:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam, mam jeszcze jedno pytanie. Kupilem abonament dla kogos, w którym mam 1GB przyznanego transferu. I pytanie jest takie ile bede mial w niemczech ? Bo na stronie mam napisane tak : pozostało 1024 MB z 1024 MB 
transferu internetowego z czego 1.23 GB z 1.23 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Z tego wynika tak: jesli bede w PL mam 1 GB ale jak bede w niemczech to juz mam 1.23 GB. Wiec która wartosc jest prawdziwa ?




W roamingu w strefie 1 będziesz miał 1.23 GB.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 08:56)

hmmmm... jesli faktycznie bede mial 1.23 w niemczech, to gdy wykorzystam w PL 990mb, to w niemczech nadal bede mial 1.23 GB ? Bo wtedy np. mieszkajac pod granica, korzystam z internetu w PL jak zostanie mi 10 MB przełączam sie na siec zza zachodniej granicy i mam kolejne 1.23 GB ? Cos mi sie tu nie zgadza... nadal nie rozumiem korelacji miedzy wartosciami 1GB i 1.23 GB. To sytuacja czysto teoretyczna, ale ja lubie miec jasnosc w temacie, a nie sie domyslać. Sytuacja jest podobna do tej pierwszej opisanej na poczatku wątku. Tam takze było zero w PL i 1.87 w strefie 1. Bo co by bylo gdybym mial w PL 100mb ? to w niemczech bym mial 1.87 ?

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 11:01)

Jak wykorzystasz prawie cały pakiet w kraju to oczywiście w roamingu masz tylko różnicę do wykorzystania.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 11:31)

Nie wiem jak dla innych, ale nadal nie jest jasne, tak mi się wydaje. Mam w PL ~1 Gb ale w strefie 1 mam juz ~ 1.23 GB ? Ale jak zaczne korzystac to co, te pakiety sie wyrównuja czy jak ? Kiedy ? Konkrety potrzebuje. Zeby to było tak konkretnie :  mam 1 GBw PL , w strefie  1 mam 1.23GB, w PL wykorzystalem 500 MB to ile mi zostalo w PL a ile w strefie 1 i dlaczego ?

odpowiedź

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL | pilotka (06.11.2018, 11:01)

Jak wykorzystasz prawie cały pakiet w kraju to oczywiście w roamingu masz tylko różnicę do wykorzystania.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników