forumnju z rachunkiemofertazrywanie połączeń

zrywanie połączeń

 

zrywanie połączeń (2013-09-25 10:08)

Witam! od ponad miesiąca moje połączenia przychodzące i wychodzące zostają zrywane. Dotychczas nic takiego nie miało miejsca. Pomaga jedynie przełączenie się do trybu 2G co bardzo utrudnia mi korzystanie z nju mobile. Często używam szybkiego internetu i każdorazowe wyłączanie szybszej transmisji danych jest uciążliwe. Proszę coś zrobić Mieszkam przy ul Podleśnej w Warszawie. 

 

zrywanie połączeń (2013-10-03 11:33)

Ja testuję nju od tygodnia i nie chcę jeszcze jednoznacznie oceniać PTK w kwestii priorytetów dla abonentów nowej taryfy/podsieci - jednakże odczuwam podobny problem. Po miesiącu będę mógł bardziej stanowczo się wypowiedzieć - mam nadzieję, że zrywane połączenia są jakąś losową sytuacją.



 

zrywanie połączeń (2013-10-04 07:49)

Po 3 miesiącach użytkowania z nju 1 raz mi zerwało połączenie i 1 raz całkowicie wylogowało z sieci przez co musiałem wyjąć kartę sim z telefonu. Zgłosiłem to do nju przez formularz kontaktowy i jak na razie problem zniknął.

 

zrywanie połączeń (2013-10-06 22:11)

A mi  tam nic nie zrywa. Jedynie boki zrywam oglądając ziemniaka

~japa

 

zrywanie połączeń (2013-10-10 22:01)

Na 100% rozmowa jest rozłączna jeśli czas połączenia jest dłuższy niż 60min. Przetestowane.

 

zrywanie połączeń (2013-10-11 06:52)

to jest odpowiedź na post:

Na 100% rozmowa jest rozłączna jeśli czas połączenia jest dłuższy niż 60min. Przetestowane.




Bzdura, rzadko rozmawiam krócej niż godz i jakoś mi nic nie zrywa...

~isia

 

zrywanie połączeń (2013-10-24 10:49)

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi w wątku. Niestety trudności nadal są. 

 

zrywanie połączeń (2013-11-06 15:29)

U mnie problemy występowały w trakcie i przez max miesiąc po modernizacji w ramach networks. Teraz nie ma przerywania rozmów, można rozmawiać i 3 godziny non stop. A więc wnioskuje,że u Ciebie jak nie prace to dostrajanie sieci może się odbywać. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~zdegustowany

odpowiedź

zrywanie połączeń | wyimek (25.09.2013, 10:08)

Witam! od ponad miesiąca moje połączenia przychodzące i wychodzące zostają zrywane. Dotychczas nic takiego nie miało miejsca. Pomaga jedynie przełączenie się do trybu 2G co bardzo utrudnia mi korzystanie z nju mobile. Często używam szybkiego internetu i każdorazowe wyłączanie szybszej transmisji danych jest uciążliwe. Proszę coś zrobić Mieszkam przy ul Podleśnej w Warszawie. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników