forumnju na kartęusługi1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami

 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-06 22:02)

Kupiłem starter, zarejestrowałem w NJU i nie ustawiałem żadnych usług. Po czasie próbuję ustawić 1,20PLN dziennie, a NJU odpowiada, że wyklucza się. Jak na kartę sprawdzić które usługi mam ustawione i usunąć te wykluczające 1,20PLN dziennie

~asker

 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-06 23:10)

Pewnie starter był już z usługą. Sprawdzić to możesz po zalogowaniu na koncie nju mobile w zakładce Usługi. Tam też możesz dokonać stosownych modyfikacji.

 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-07 12:53)

to jest odpowiedź na post:

Pewnie starter był już z usługą. Sprawdzić to możesz po zalogowaniu na koncie nju mobile w zakładce Usługi. Tam też możesz dokonać stosownych modyfikacji.




Dzięki pilotka,
a jest jakiś cudowny skrót kasujący wszystkie usługi tak by zacząć od czystego konta usług?
W innym wątku (sprzed chwili) (dla czystości tego) pytam do czego "przylogować" NJU na kartę jeśli mam NJU na umowę z jednym dodatkowym


 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-07 23:49)

 Nie ma cudownego skrótu :) natomiast w ofercie na kartę są tylko trzy usługi: oprócz tej dziennej, która Cię interesuje pozostałe dwie wyłączysz wysyłając SMS-a o treści STOP pod bezpłatny numer 80224 lub wysyłając SMS-a o treści STOP pod bezpłatny numer 80223. Nie da się "przylogować" trzeciego numeru, on zawsze będzie na osobnym koncie.

[edytowane przez pilotka o 23:49 w dniu 2018-10-07]

odpowiedź

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami | pilotka (07.10.2018, 23:49)

 Nie ma cudownego skrótu :) natomiast w ofercie na kartę są tylko trzy usługi: oprócz tej dziennej, która Cię interesuje pozostałe dwie wyłączysz wysyłając SMS-a o treści STOP pod bezpłatny numer 80224 lub wysyłając SMS-a o treści STOP pod bezpłatny numer 80223. Nie da się "przylogować" trzeciego numeru, on zawsze będzie na osobnym koncie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników