forumnju na kartęusługiBrak możliwości przeniesienia numeru na nową kartę sim będąc za granicą??

Brak możliwości przeniesienia numeru na nową kartę sim będąc za granicą??

 

Brak możliwości przeniesienia numeru na nową kartę sim będąc za granicą?? (2017-08-24 12:55)

Mam problem. Przebywam dlugoterminowo za granicą, w kraju w którym niedługo wyłączą obsługę sieci 2G. A tak się składa, że mam stary typ karty sim i stary typ telefonu (nie smartfon). Oczywiście wysłanie<span > SMS do samodzielnego przeniesienia numeru, pod numer podany przez nju,  za granicą nie działa. Pomoc techniczna nju mobile rozkłada ręce i mówi że się nie da przenieść. Mam w ręku przyslana z Polski nowa niezarejestrowana kartę sim... Da się coś zrobić? Czy jednak stracę dostęp do bankowości plus numer który mam od 1999 roku?... 

 

Brak możliwości przeniesienia numeru na nową kartę sim będąc za granicą?? (2017-08-24 13:40)

Cóż, korzystając z polskiej sieci mógłbyś korzystać z niej w Polsce, więc w sumie nic dziwnego, że taki jest wymóg, aby dało się przenieść numer (obecność w Polsce). Proponuję zamówić sobie duplikat karty na BOKu i ten duplikat niech Ci rodzina wyśle pocztą.

~wiem

odpowiedź

Brak możliwości przeniesienia numeru na nową kartę sim będąc za granicą?? | miromaro (24.08.2017, 12:55)

Mam problem. Przebywam dlugoterminowo za granicą, w kraju w którym niedługo wyłączą obsługę sieci 2G. A tak się składa, że mam stary typ karty sim i stary typ telefonu (nie smartfon). Oczywiście wysłanie<span > SMS do samodzielnego przeniesienia numeru, pod numer podany przez nju,  za granicą nie działa. Pomoc techniczna nju mobile rozkłada ręce i mówi że się nie da przenieść. Mam w ręku przyslana z Polski nowa niezarejestrowana kartę sim... Da się coś zrobić? Czy jednak stracę dostęp do bankowości plus numer który mam od 1999 roku?... 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników