forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru do nju - status przeniesienia

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia

 

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia (2018-10-06 18:07)

Dwa tygodnie temu podpisałem dokumenty odnośnie przeniesienia numeru do nju.Numer tymczasowy został jeszcze tego samego dnia kiedy podpisałem dokumenty aktywowany.Niestety do dej pory nie otrzymałem informacji co z numerem głównym który ma być przeniesiony.Co prawda do operacji przeniesienia są jeszcze dwa tygodnie ale jak parę miesięcy temu przenosiłem inny numer sms z datą przeniesienia dostałem po kilku dniach od podpisania umowy.Teraz kompletna cisza.Można jakoś sprawdzić status realizacji wspomnianego przeniesienia ?

 

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia (2018-10-06 23:06)

Powinien przyjść SMS z planowaną datą przeniesienia lub informacją o wstrzymaniu procesu przeniesienia,  natomiast skoro go nie otrzymałeś to wyślij zapytanie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia | pilotka (06.10.2018, 23:06)

Powinien przyjść SMS z planowaną datą przeniesienia lub informacją o wstrzymaniu procesu przeniesienia,  natomiast skoro go nie otrzymałeś to wyślij zapytanie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

62 gości i 0 zalogowanych użytkowników