forumnju z rachunkiemusługiBędąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu

 

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu (2018-09-02 09:35)

Witam,
Już drugi raz otrzymałem sms z informacją, że wykorzystałem cały Limit GB dostępny w cyklu rozliczeniowym w roamingu w Strefie 1 (UE). Od teraz transmisja danych jest zablokowana. Problem polega na tym, że nie przebywałem w strefie UE. Skąd się biorą takie komunikaty i jak to będzie wyglądało w praktyce, ponieważ w tym miesiącu wybieram się do EU i nie chciałbym mieć zablokowanego internetu.

Pozdrawiam

~user_nju

 

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu (2018-09-02 13:42)

Jest to błąd systemu, jeżeli nie byłeś za granicą. Najlepiej sprawdź na koncie nju mobile, jaki masz pakiet do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) w bieżącym okresie rozliczeniowym. Pozdrawiam.

 

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu (2018-09-02 15:16)

Jeżeli byleś w górach albo nad Odrą, telefon mógł Ci się zalogować do operatora czeskiego lub niemieckiego

~jac

odpowiedź

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu | ~user_nju (02.09.2018, 09:35)

Witam,
Już drugi raz otrzymałem sms z informacją, że wykorzystałem cały Limit GB dostępny w cyklu rozliczeniowym w roamingu w Strefie 1 (UE). Od teraz transmisja danych jest zablokowana. Problem polega na tym, że nie przebywałem w strefie UE. Skąd się biorą takie komunikaty i jak to będzie wyglądało w praktyce, ponieważ w tym miesiącu wybieram się do EU i nie chciałbym mieć zablokowanego internetu.

Pozdrawiam

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 2 zalogowanych użytkowników