forumnju z rachunkiemusługiBędąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu

 

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu (2018-09-02 09:35)

Witam,
Już drugi raz otrzymałem sms z informacją, że wykorzystałem cały Limit GB dostępny w cyklu rozliczeniowym w roamingu w Strefie 1 (UE). Od teraz transmisja danych jest zablokowana. Problem polega na tym, że nie przebywałem w strefie UE. Skąd się biorą takie komunikaty i jak to będzie wyglądało w praktyce, ponieważ w tym miesiącu wybieram się do EU i nie chciałbym mieć zablokowanego internetu.

Pozdrawiam

~user_nju

 

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu (2018-09-02 13:42)

Jest to błąd systemu, jeżeli nie byłeś za granicą. Najlepiej sprawdź na koncie nju mobile, jaki masz pakiet do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) w bieżącym okresie rozliczeniowym. Pozdrawiam.

 

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu (2018-09-02 15:16)

Jeżeli byleś w górach albo nad Odrą, telefon mógł Ci się zalogować do operatora czeskiego lub niemieckiego

~jac

odpowiedź

Będąc w kraju otrzymuję SMS z informacją o wykorzystanieu GB w roamingu | ~jac (02.09.2018, 15:16)

Jeżeli byleś w górach albo nad Odrą, telefon mógł Ci się zalogować do operatora czeskiego lub niemieckiego
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

52 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies