forumnju z rachunkiemusługiPrzenoszenie numeru - nie zakonczone (numer tymczasowy?)

Przenoszenie numeru - nie zakonczone (numer tymczasowy?)

 

Przenoszenie numeru - nie zakonczone (numer tymczasowy?) (2015-11-02 14:36)

<span >Witam,<br ><span >na początku roku zdecydowałem się na przeniesieniu numeru z innej sieci do nju, zlecenie zostało złożone dostałem tymczasowy(?) numer oraz kartę w celu oczekiwania na przeniesienie. Po jakimś czasie otrzymałem informacje, że numer nie może zostać przeniesiony (ze względu na brak pełnych danych czy coś). Z braku czasu nie zajmowałem się tematem przenoszenia numeru i zostawiłem sobie ten ze starej sieci i ten z nju (tymczasowy?). Problem jest taki, że nie wiem czy ten numer jest na stałe dla mnie skoro nie udało się przenieść z innej sieci? Wszystko działa do teraz oczywiście ale już kilka razy zdarzały mi się telefony z banku czy innych placówek, które były pomyłką. Nie wiem czy wynika to z przypadku czy może z tego że tamten numer miał być tymczasowy na czas przenosin(które nie nastąpiły). <br ><span >Pozdrawiam.

~michalek92

 

Przenoszenie numeru - nie zakonczone (numer tymczasowy?) (2015-11-10 21:25)

U mnie problem polegał na tym ze gdy chciałam przenieść numer na siebie do nju to nie mogłam ponieważ ten numer u starego operatora był na moją mamę. Gdy przepisze go u swojego operatora na siebie to przeniesienie nastąpi normalnie. Chodzi o to zeby dane u obu operatorów były zgodne. Pozdrawiam

odpowiedź

Przenoszenie numeru - nie zakonczone (numer tymczasowy?) | ~michalek92 (02.11.2015, 14:36)

<span >Witam,<br ><span >na początku roku zdecydowałem się na przeniesieniu numeru z innej sieci do nju, zlecenie zostało złożone dostałem tymczasowy(?) numer oraz kartę w celu oczekiwania na przeniesienie. Po jakimś czasie otrzymałem informacje, że numer nie może zostać przeniesiony (ze względu na brak pełnych danych czy coś). Z braku czasu nie zajmowałem się tematem przenoszenia numeru i zostawiłem sobie ten ze starej sieci i ten z nju (tymczasowy?). Problem jest taki, że nie wiem czy ten numer jest na stałe dla mnie skoro nie udało się przenieść z innej sieci? Wszystko działa do teraz oczywiście ale już kilka razy zdarzały mi się telefony z banku czy innych placówek, które były pomyłką. Nie wiem czy wynika to z przypadku czy może z tego że tamten numer miał być tymczasowy na czas przenosin(które nie nastąpiły). <br ><span >Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników