forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie.

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie.

 

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie. (2018-06-22 14:54)

<div>Czy wykonując przelew natychmiastowy zamiast zwykłego , moja opłata za internet może zostać niezarejestrowana w systemie?</div><div>Wczoraj wykonałam taki przelew i, z tego co aplikacja pokazuje,  faktura jest nadal niezapłacona.</div><div>
</div><div>Czy ten rodzaj przelewu mógł spowodować, że system nie zarejestruje tej zapłaty?</div><div>Jeśli nie - kiedy najpóźniej mogę spodziewać się zmiany statusu płatności?
</div>

 

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie. (2018-06-22 16:22)

Wpłata będzie zarejestrowana, ale następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Dziś powinna być zaksięgowana,  

odpowiedź

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie. | petunya (22.06.2018, 14:54)

<div>Czy wykonując przelew natychmiastowy zamiast zwykłego , moja opłata za internet może zostać niezarejestrowana w systemie?</div><div>Wczoraj wykonałam taki przelew i, z tego co aplikacja pokazuje,  faktura jest nadal niezapłacona.</div><div>
</div><div>Czy ten rodzaj przelewu mógł spowodować, że system nie zarejestruje tej zapłaty?</div><div>Jeśli nie - kiedy najpóźniej mogę spodziewać się zmiany statusu płatności?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników