forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie.

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie.

 

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie. (2018-06-22 14:54)

<div>Czy wykonując przelew natychmiastowy zamiast zwykłego , moja opłata za internet może zostać niezarejestrowana w systemie?</div><div>Wczoraj wykonałam taki przelew i, z tego co aplikacja pokazuje,  faktura jest nadal niezapłacona.</div><div>
</div><div>Czy ten rodzaj przelewu mógł spowodować, że system nie zarejestruje tej zapłaty?</div><div>Jeśli nie - kiedy najpóźniej mogę spodziewać się zmiany statusu płatności?
</div>

 

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie. (2018-06-22 16:22)

Wpłata będzie zarejestrowana, ale następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Dziś powinna być zaksięgowana,  

odpowiedź

Przelew natychmiastowy, a przechwytywanie informacji o wpłacie. | pilotka (22.06.2018, 16:22)

Wpłata będzie zarejestrowana, ale następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Dziś powinna być zaksięgowana,  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

68 gości i 0 zalogowanych użytkowników