forumnju z rachunkiemusługibłędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-11 02:19)

Czy też macie problem że nju dolicza np sms których nie wykonaliście? ja już miałem smsy do samego siebie, płatny sms zamiast bezpłatnego poł z numerem orange (odłaczony numer), w nju dodatkowym w zestawieniu szczegółowym mam pozycje płatne połączenia 20zł a na głównym płatne poł 2zł chociaż dodatkowy niemal nie dzwoni wcale i w tym bilingu to jasno widać że niemal wszystkie poł są za 0zł (mieszczą się więc w limicie), na głównym zaś mam masę połączeń gdzie w tym bilingu jest jakiś koszt podany (chociaż niepowinien bo to normalne komórki i powinny mieścić się w abonamencie) a w podsumowaniu że tylko 2 zeta.

też miewacie takie problemy?

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-11 09:10)

Nie, nie miewam takich problemów, u mnie naliczają za to, co wykonuje, ale gdyby mi naliczali opłaty, których rzekomo nie wykonywałem to opuściłbym czym prędzej sieć zwłaszcza przy umowie, którą można w każdej chwili rozwiązać bez kary lub niezwlocznie zapoznał się z regulaminem usług, z których korzystam, bo na pewno nie jest to abonament. Dalej sprawdziłbym biling, a jakbym nadal niczego nie kumał złożyłbym reklamacje, a na pewno nie szukał innych użytkowników pogrążonych w żalu.

~gość1254667778799

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-25 23:26)

Hej hej w sieci Nju opłata abonamentowa jest tylko w ofercie Nju dodatkowy 9 zl i Nju dodatkowy internetowy 19 zl. W ofercie nju z rachunkiem opłaty naliczane są zgodnie z usługą obniżająca koszty. Dopiero po osiagnięciu limitu wydatków (np 29zl lub 39 zl) nie ponosisz dodatkowych opałat za połączenia wvhodzące w usługę. Jeśli jesteś pewny że nie wykonywałeś połączeń za,które masz naliczne opłaty złóż reklamacje.

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-29 21:01)

to jest odpowiedź na post:

Czy też macie problem że nju dolicza np sms których nie wykonaliście? ja już miałem smsy do samego siebie, płatny sms zamiast bezpłatnego poł z numerem orange (odłaczony numer), w nju dodatkowym w zestawieniu szczegółowym mam pozycje płatne połączenia 20zł a na głównym płatne poł 2zł chociaż dodatkowy niemal nie dzwoni wcale i w tym bilingu to jasno widać że niemal wszystkie poł są za 0zł (mieszczą się więc w limicie), na głównym zaś mam masę połączeń gdzie w tym bilingu jest jakiś koszt podany (chociaż niepowinien bo to normalne komórki i powinny mieścić się w abonamencie) a w podsumowaniu że tylko 2 zeta.

też miewacie takie problemy?






<span >Niestety mam to samo, od samego początku. Najpierw sms do UK, później błędne naliczanie internetu chodź nie było żadnego łączenia się po 24:00.<br ><span >A dzisiaj połączenie 1:46 po którym zgarnęli 1,20zł i internet który wpadł w lejek po dosłownie minucie używania! Że niby odpalenie strony onetu zjadło mi 250MB! Normalnie śmiech.<br ><span >Ta sieć to dziadostwo! Tak to jest jak dali zarobić janom i powstało wiele artykułów jaka ta sieć jest wspaniała a człowiek głupi i wierzy w artykuły sponsorowane. Niestety chciało się zaoszczędzić to teraz muszę się bujać z nimi.<br ><span >Właśnie jestem w trakcie szukania czegoś normalnego, bo już mam dosyć pisania reklamacji. Miałem normalny abonament płaciłem i nigdy przez 12lat nie miałem żadnego problemu a tutaj niespełna dwa miesiące i co chwila jakieś kwiatki.

odpowiedź

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń | xxxxx (11.04.2018, 02:19)

Czy też macie problem że nju dolicza np sms których nie wykonaliście? ja już miałem smsy do samego siebie, płatny sms zamiast bezpłatnego poł z numerem orange (odłaczony numer), w nju dodatkowym w zestawieniu szczegółowym mam pozycje płatne połączenia 20zł a na głównym płatne poł 2zł chociaż dodatkowy niemal nie dzwoni wcale i w tym bilingu to jasno widać że niemal wszystkie poł są za 0zł (mieszczą się więc w limicie), na głównym zaś mam masę połączeń gdzie w tym bilingu jest jakiś koszt podany (chociaż niepowinien bo to normalne komórki i powinny mieścić się w abonamencie) a w podsumowaniu że tylko 2 zeta.

też miewacie takie problemy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników