forumnju z rachunkiemusługibłędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-11 02:19)

Czy też macie problem że nju dolicza np sms których nie wykonaliście? ja już miałem smsy do samego siebie, płatny sms zamiast bezpłatnego poł z numerem orange (odłaczony numer), w nju dodatkowym w zestawieniu szczegółowym mam pozycje płatne połączenia 20zł a na głównym płatne poł 2zł chociaż dodatkowy niemal nie dzwoni wcale i w tym bilingu to jasno widać że niemal wszystkie poł są za 0zł (mieszczą się więc w limicie), na głównym zaś mam masę połączeń gdzie w tym bilingu jest jakiś koszt podany (chociaż niepowinien bo to normalne komórki i powinny mieścić się w abonamencie) a w podsumowaniu że tylko 2 zeta.

też miewacie takie problemy?

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-11 09:10)

Nie, nie miewam takich problemów, u mnie naliczają za to, co wykonuje, ale gdyby mi naliczali opłaty, których rzekomo nie wykonywałem to opuściłbym czym prędzej sieć zwłaszcza przy umowie, którą można w każdej chwili rozwiązać bez kary lub niezwlocznie zapoznał się z regulaminem usług, z których korzystam, bo na pewno nie jest to abonament. Dalej sprawdziłbym biling, a jakbym nadal niczego nie kumał złożyłbym reklamacje, a na pewno nie szukał innych użytkowników pogrążonych w żalu.

~gość1254667778799

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-25 23:26)

Hej hej w sieci Nju opłata abonamentowa jest tylko w ofercie Nju dodatkowy 9 zl i Nju dodatkowy internetowy 19 zl. W ofercie nju z rachunkiem opłaty naliczane są zgodnie z usługą obniżająca koszty. Dopiero po osiagnięciu limitu wydatków (np 29zl lub 39 zl) nie ponosisz dodatkowych opałat za połączenia wvhodzące w usługę. Jeśli jesteś pewny że nie wykonywałeś połączeń za,które masz naliczne opłaty złóż reklamacje.

 

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń (2018-04-29 21:01)

to jest odpowiedź na post:

Czy też macie problem że nju dolicza np sms których nie wykonaliście? ja już miałem smsy do samego siebie, płatny sms zamiast bezpłatnego poł z numerem orange (odłaczony numer), w nju dodatkowym w zestawieniu szczegółowym mam pozycje płatne połączenia 20zł a na głównym płatne poł 2zł chociaż dodatkowy niemal nie dzwoni wcale i w tym bilingu to jasno widać że niemal wszystkie poł są za 0zł (mieszczą się więc w limicie), na głównym zaś mam masę połączeń gdzie w tym bilingu jest jakiś koszt podany (chociaż niepowinien bo to normalne komórki i powinny mieścić się w abonamencie) a w podsumowaniu że tylko 2 zeta.

też miewacie takie problemy?






<span >Niestety mam to samo, od samego początku. Najpierw sms do UK, później błędne naliczanie internetu chodź nie było żadnego łączenia się po 24:00.<br ><span >A dzisiaj połączenie 1:46 po którym zgarnęli 1,20zł i internet który wpadł w lejek po dosłownie minucie używania! Że niby odpalenie strony onetu zjadło mi 250MB! Normalnie śmiech.<br ><span >Ta sieć to dziadostwo! Tak to jest jak dali zarobić janom i powstało wiele artykułów jaka ta sieć jest wspaniała a człowiek głupi i wierzy w artykuły sponsorowane. Niestety chciało się zaoszczędzić to teraz muszę się bujać z nimi.<br ><span >Właśnie jestem w trakcie szukania czegoś normalnego, bo już mam dosyć pisania reklamacji. Miałem normalny abonament płaciłem i nigdy przez 12lat nie miałem żadnego problemu a tutaj niespełna dwa miesiące i co chwila jakieś kwiatki.

odpowiedź

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń | ktoś (25.04.2018, 23:26)

Hej hej w sieci Nju opłata abonamentowa jest tylko w ofercie Nju dodatkowy 9 zl i Nju dodatkowy internetowy 19 zl. W ofercie nju z rachunkiem opłaty naliczane są zgodnie z usługą obniżająca koszty. Dopiero po osiagnięciu limitu wydatków (np 29zl lub 39 zl) nie ponosisz dodatkowych opałat za połączenia wvhodzące w usługę. Jeśli jesteś pewny że nie wykonywałeś połączeń za,które masz naliczne opłaty złóż reklamacje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników