profil na forum

nick
greg23
nowicjusz

moje ostatnie

błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń

(2018-04-29 21:01 w wątku błędy w fakturach-doklejanie usług, sms i połączeń)

to jest odpowiedź na post:

Czy też macie problem że nju dolicza np sms których nie wykonaliście? ja już miałem smsy do samego siebie, płatny sms zamiast bezpłatnego poł z numerem orange (odłaczony numer), w nju dodatkowym w zestawieniu szczegółowym mam pozycje płatne połączenia 20zł a na głównym płatne poł 2zł chociaż dodatkowy niemal nie dzwoni wcale i w tym bilingu to jasno widać że niemal wszystkie poł są za 0zł (mieszczą się więc w limicie), na głównym zaś mam masę połączeń gdzie w tym bilingu jest jakiś koszt podany (chociaż niepowinien bo to normalne komórki i powinny mieścić się w abonamencie) a w podsumowaniu że tylko 2 zeta.

też miewacie takie problemy?






<span >Niestety mam to samo, od samego początku. Najpierw sms do UK, później błędne naliczanie internetu chodź nie było żadnego łączenia się po 24:00.<br ><span >A dzisiaj połączenie 1:46 po którym zgarnęli 1,20zł i internet który wpadł w lejek po dosłownie minucie używania! Że niby odpalenie strony onetu zjadło mi 250MB! Normalnie śmiech.<br ><span >Ta sieć to dziadostwo! Tak to jest jak dali zarobić janom i powstało wiele artykułów jaka ta sieć jest wspaniała a człowiek głupi i wierzy w artykuły sponsorowane. Niestety chciało się zaoszczędzić to teraz muszę się bujać z nimi.<br ><span >Właśnie jestem w trakcie szukania czegoś normalnego, bo już mam dosyć pisania reklamacji. Miałem normalny abonament płaciłem i nigdy przez 12lat nie miałem żadnego problemu a tutaj niespełna dwa miesiące i co chwila jakieś kwiatki.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko

(2018-02-24 14:46 w wątku Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko)

to jest odpowiedź na post:


Włączasz usługę. Dzień włączenia usługi to pierwszy dzień cyklu. Cykl w usłudze trwa 30 dni.  W tym czasie musisz wykorzystać z konta 29.00 zł za połączenia, SMSy, MMSy i internet, by zyskać nielimitowane  rozmowy, SMSy, MMSy i 10 GB. Usługa jest ważna dopóki jej nie wyłączysz. Środki w ofercie na kartę zapewniasz przez doładowanie konta.




Jak muszę wykorzystać 29.00zł? Co jak nie wykorzystam i powiedzmy zadzwonię raz - minut rozmowy, wyślę 3 smsy i użyję 100MB internetu. Co wtedy, to jest dla mnie niejasne. 
Jak to jest rozliczane, płacę tylko za to co użyję?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób