forumnju z rachunkiemusługiNju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-04 18:29)

Witam, korzystam z oferty nju z usługą nie więcej niż 29 zł i nju dodatkowy +9 zł. Czy jest możliwość dołączenia kolejnego (drugiego) numeru dodatkowego za następne 9 zł, tak żeby finalnie za trzy numery płacić 47zł (29zł+9zł+9zł)? 



 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-04 19:10)

Nie ma takiej możliwości. Na jednym koncie może być podstawowy i jeden dodatkowy za 9.00 zł, można jeszcze ewentualnie  dobrać nju internet dodatkowy za 19.00 zł.

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-14 13:49)

Czy jak zmienię teraz usługę z ,,wszystkie komórkowe za 29" na ,,wszystko za 29" usługi zostaną zmienione w nowym okresie rozliczeniowym? czy obecna usługa zostanie teraz wyłączona, a nowa włączona w nowym okresie rozliczeniowym? Zaznaczam, że do tego nr jest dodany drugi nr za 9 zł, czy w w usłudze ,,wszystko za 29" dodatkowy nr funkcjonuje?

~gość1523706546302

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-14 14:23)

Zmiana  wejdzie z nowym okresem rozliczeniowym, ale zleć przez konto nju mobile włączenie nowej, wtedy w jednym zamówieniu podstawi się wyłączenie starej, tak żeby nie było przerwy, bo wtedy będziesz rozliczony według planu nju podstawowy, gdzie są trzy limity.  Numer dodatkowy pozostaje na koncie.

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-16 12:23)

mam dwa konta z numerami dodatkowymi - chcę zamienić numery między kontami - można to jakoś zrobić w prosty sposób, czy muszę wszystko poprzenosić na kartę i z powrotem połączyć w pary?

~seb

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-16 16:09)

to jest odpowiedź na post:

mam dwa konta z numerami dodatkowymi - chcę zamienić numery między kontami - można to jakoś zrobić w prosty sposób, czy muszę wszystko poprzenosić na kartę i z powrotem połączyć w pary?




Niestety, zmiany możesz dokonać tylko migrując numery na kartę, a po dokonaniu zmiany złożyć nowe zamówienia na nju dodatkowy.

odpowiedź

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy | petroniusz15 (04.04.2018, 18:29)

Witam, korzystam z oferty nju z usługą nie więcej niż 29 zł i nju dodatkowy +9 zł. Czy jest możliwość dołączenia kolejnego (drugiego) numeru dodatkowego za następne 9 zł, tak żeby finalnie za trzy numery płacić 47zł (29zł+9zł+9zł)? 



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników