forumnju z rachunkiemusługiNju Internetowy - co po "im dłużej tym lepiej"?

Nju Internetowy - co po "im dłużej tym lepiej"?

 

Nju Internetowy - co po "im dłużej tym lepiej"? (2016-12-16 13:18)

Cześć,
mam takie pytanie czysto techniczne. 
Mam Nju Internetowy i usługę im dłużej, tym lepiej ze stażem 12m-c. Przypuśćmy, że Nju coś strzeli do głowy i wyłączy tą usługę. W regulaminie jest, że po wyłączeniu można z niej korzystać jeszcze trzy miesiące, a po trzech miesiącach? Limit wraca do 40GB czy zostaje to nazbierane 100GB?
Pozdrawiam

 

Nju Internetowy - co po "im dłużej tym lepiej"? (2016-12-16 14:32)

Wróci do 40GB za 29zł i na nowo będzie obowiązywać dociąźenie 9zł.

 

Nju Internetowy - co po "im dłużej tym lepiej"? (2016-12-17 10:58)

to pytanie nie ma nic wspólnego ze sprawami technicznymi.
Jest to czyste logiczne, analityczne myślenie i wyciąganie wniosków, które każdy dorosły Polak powinien mieć opanowane w stopniu choćby podstawowym, które w tym przypadku jest wystarczające.

Jak ktoś tego nie rozumie to może inny obrazujący to przykład.
Załóżmy, że umawiam się z Tobą, że co weekend będę Ci stawiał browara za friko ale zastrzegam, że w każdej chwili mogę się z tego wycofać. Aby takie wycofanie się z dnia na dzień nie było dla Ciebie szokiem to po rezygnacji będę jeszcze przez 3 kolejne weekendy stawiał Tobie tego browara zgodnie z tą umową.
Chyba nie trudno wydedukować, że po moim wycofaniu się z tej umowy i po upływie tych 3 ostatnich weekendów to kolejnych darmowych browarów nie będzie i wrócimy do stanu sprzed umowy o darmowych browarach.

odpowiedź

Nju Internetowy - co po " | im dłużej tym lepiej" (?)

Cześć,
mam takie pytanie czysto techniczne. 
Mam Nju Internetowy i usługę im dłużej, tym lepiej ze stażem 12m-c. Przypuśćmy, że Nju coś strzeli do głowy i wyłączy tą usługę. W regulaminie jest, że po wyłączeniu można z niej korzystać jeszcze trzy miesiące, a po trzech miesiącach? Limit wraca do 40GB czy zostaje to nazbierane 100GB?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników