forumnju z rachunkiemusługiNju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-04 18:29)

Witam, korzystam z oferty nju z usługą nie więcej niż 29 zł i nju dodatkowy +9 zł. Czy jest możliwość dołączenia kolejnego (drugiego) numeru dodatkowego za następne 9 zł, tak żeby finalnie za trzy numery płacić 47zł (29zł+9zł+9zł)? 



 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-04 19:10)

Nie ma takiej możliwości. Na jednym koncie może być podstawowy i jeden dodatkowy za 9.00 zł, można jeszcze ewentualnie  dobrać nju internet dodatkowy za 19.00 zł.

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-14 13:49)

Czy jak zmienię teraz usługę z ,,wszystkie komórkowe za 29" na ,,wszystko za 29" usługi zostaną zmienione w nowym okresie rozliczeniowym? czy obecna usługa zostanie teraz wyłączona, a nowa włączona w nowym okresie rozliczeniowym? Zaznaczam, że do tego nr jest dodany drugi nr za 9 zł, czy w w usłudze ,,wszystko za 29" dodatkowy nr funkcjonuje?

~gość1523706546302

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-14 14:23)

Zmiana  wejdzie z nowym okresem rozliczeniowym, ale zleć przez konto nju mobile włączenie nowej, wtedy w jednym zamówieniu podstawi się wyłączenie starej, tak żeby nie było przerwy, bo wtedy będziesz rozliczony według planu nju podstawowy, gdzie są trzy limity.  Numer dodatkowy pozostaje na koncie.

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-16 12:23)

mam dwa konta z numerami dodatkowymi - chcę zamienić numery między kontami - można to jakoś zrobić w prosty sposób, czy muszę wszystko poprzenosić na kartę i z powrotem połączyć w pary?

~seb

 

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy (2018-04-16 16:09)

to jest odpowiedź na post:

mam dwa konta z numerami dodatkowymi - chcę zamienić numery między kontami - można to jakoś zrobić w prosty sposób, czy muszę wszystko poprzenosić na kartę i z powrotem połączyć w pary?




Niestety, zmiany możesz dokonać tylko migrując numery na kartę, a po dokonaniu zmiany złożyć nowe zamówienia na nju dodatkowy.

odpowiedź

Nju z rachunkiem max 29 zł + nju dodatkowy + nju dodatkowy | pilotka (14.04.2018, 14:23)

Zmiana  wejdzie z nowym okresem rozliczeniowym, ale zleć przez konto nju mobile włączenie nowej, wtedy w jednym zamówieniu podstawi się wyłączenie starej, tak żeby nie było przerwy, bo wtedy będziesz rozliczony według planu nju podstawowy, gdzie są trzy limity.  Numer dodatkowy pozostaje na koncie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników