forumnju z rachunkiemofertanekające telefony z numeru 123956015

nekające telefony z numeru 123956015

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-03-21 12:47)

od paru dni neka mnie połączenie z numeru   123956015 polączenie z krakowa gdy się odbiera odrazu się rozłącza gdy się chce zadzwonić nie można wykonać połączenia. Dodałem numer do blokowanych jednak i tak przychodzi mi sms że się dobijał.
a teraz najciekawsze w ramach abonamentu mam dwa numery w njiumobile jeden numer jest w telefonie " w razie W" numer ten w ogole nie przechodził w żadnych zamówieniach nie było dzwonione na żadne usługi nie ma możliwości aby gdzieś wyszedł i został sprzedany.....tylko nju mobile miało dostęp do niego...

~mateusz

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-03-21 13:38)

<div>Panie i panowe z telemarketingu na pytanie skąd mają nume rodpowiadają zawsze tak samo: "komputer pana wylosował".
</div>Dodaję numer do blokowanych, ale nie mam żadnych SMS o póbach połączenia, widzę tylko ilośc prób na liście blokownych połączeń

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-03-21 16:10)

Właśnie dlatego boję się Orange czy NJU, bo każdy znajomy co do nich przeniósł nr to opowiada o wiecznych nękających telefonach z różnych źródeł.Chyba to nie przypadek.

~ralfs269

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-03-21 17:22)

Miałam tak w t-mobile i virgin mobile. Nikomu nie przekazywałam numeru, zgody miałam na nie i wciąż jakieś głuche telefony albo jakieś dziwne telefony z ofertami banków, zaproszenia na prezentacje łóżek, rzekomo wylosowane prezenty. 

~katarzyna11

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-03-22 07:19)

Nie zauważyłem róznicy (jestem w Nju od 5 miesięcy)  w ilości smieciowych telefonów.

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-04-11 07:51)

Zablokować ten numer w ustawieniach połączeń i będzie spokój.
Jestem bardzo długo w NJU i nikt mnie nie nęka. Podstawowa zasada nie podawać numeru gdzie nie trzeba i nie odhaczać zgód marketingowych, a będzie spokój. 

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-05-03 12:58)

Scenariusz jest zawsze taki sam.
Najpierw wydzwania komputer po kolei wszystkie numery, sprawdza, czy ktoś odbiera i/lub o jakiej porze, stąd głuche telefony.
Przekazuje do operatora i dzwoni telemarketer coś wciskać. W sumie można powiedzieć, że komputer wybrał.
Oni nawet żadnej bazy danych nie muszą kupować, tylko ustawią bota, który wydzwoni każdą możliwą kombinację numerów.
Jednak jak to jest możliwe, że można bezkarnie wydzwaniać na kolejne numery tego nie mogę pojąć.
Pozdrawiam nękanych.

~chrisss

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-05-03 12:59)

Scenariusz jest zawsze taki sam.
Najpierw wydzwania komputer po kolei wszystkie numery, sprawdza, czy ktoś odbiera i/lub o jakiej porze, stąd głuche telefony.
Przekazuje do operatora i dzwoni telemarketer coś wciskać. W sumie można powiedzieć, że komputer wybrał.
Oni nawet żadnej bazy danych nie muszą kupować, tylko ustawią bota, który wydzwoni każdą możliwą kombinację numerów.
Jednak jak to jest możliwe, że można bezkarnie wydzwaniać na kolejne numery tego nie mogę pojąć.
Pozdrawiam nękanych.

~chrisss

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-05-07 13:02)

Do mnie w te-debile też dzwonią z tego numeru i się rozłączają. Czekam na naganiacza bo lubię sobie z nimi pogadać. Gdyby wiedział jakim jestem gawędziarzem to chyba by nie zadzwonił. Kiedyś zająłem mu prawie 10 minut i w końcu powiedział, że zmieni pracę.

~gawędziarz

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-05-09 08:17)

to jest odpowiedź na post:

Do mnie w te-debile też dzwonią z tego numeru i się rozłączają. Czekam na naganiacza bo lubię sobie z nimi pogadać. Gdyby wiedział jakim jestem gawędziarzem to chyba by nie zadzwonił. Kiedyś zająłem mu prawie 10 minut i w końcu powiedział, że zmieni pracę.



Spróbuj swoich sił jako psychoterapeuta dla telemarketerów... ;)


odpowiedź

nekające telefony z numeru 123956015 | ~mateusz (21.03.2018, 12:47)

od paru dni neka mnie połączenie z numeru   123956015 polączenie z krakowa gdy się odbiera odrazu się rozłącza gdy się chce zadzwonić nie można wykonać połączenia. Dodałem numer do blokowanych jednak i tak przychodzi mi sms że się dobijał.
a teraz najciekawsze w ramach abonamentu mam dwa numery w njiumobile jeden numer jest w telefonie " w razie W" numer ten w ogole nie przechodził w żadnych zamówieniach nie było dzwonione na żadne usługi nie ma możliwości aby gdzieś wyszedł i został sprzedany.....tylko nju mobile miało dostęp do niego...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników