forumnju z rachunkiemofertaczy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ????

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ????

 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-19 11:26)

Czy to prawda że stracicie obecny zasięg według gazety " Rzeczypospolitej" rozdzielacie pasma z T-mobile to tak na prosty rozum pojawią się miejsca " chyba duuuużo" gdzie stracicie zasięg ?????
NetWorks! - rozwód Orange i T-Mobile

~krisss

 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-19 14:08)

Więcej: https://www.telko.in/wspolnicy-networks-zwiekszaja-pasmo-przeznaczone-dla-lte

[edytowane przez jacp11 o 14:11 w dniu 2018-03-19]
 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-24 22:37)

Przepraszam, ale jestem tu pierwszy raz. Nie wiem jak tu się poruszać. Mam pytanie : Zdecydowałem się na nju z rachunkiem i czy za połączenia konferencyjne zwykle nie wideo tylko voice będę coś jeszcze ekstra płacić czy to wchodzi w limit wszystko za 39 złotych? 


Dzięki za odpowiedź 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-25 13:02)

Regulamin usługi nie określa, że połączenia konferencyjne nie wchodzą do limitu, stąd powinny być liczone. 

[edytowane przez pilotka o 13:03 w dniu 2018-03-25]

odpowiedź

czy to prawda że taciće zasięg według " | Rzeczpospolitej" ( rozwód częstotliwości z T-mobile ????)

Regulamin usługi nie określa, że połączenia konferencyjne nie wchodzą do limitu, stąd powinny być liczone. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników