forumnju z rachunkiemofertaJak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c?

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c?

 

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? (2017-07-01 14:51)

Witam. 
Jak w temacie. Może to dla Was banalne, ale po prostu chcę mieć pewność "w temacie".
W taryfie "Nju buzz" z usługą "Wszystko-nie więcej niż 29 zł" jeżeli przez cały okres rozliczeniowy wcale nie korzystałbym z telefonu, mój rachunek wyniesie 9 zł....to jasne!
A co, jeśli miałbym jeszcze dodatkowy numer? Czy wtedy będzie to dalej 9 zł, czy 18 zł?
Pozdrawiam.

 

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? (2017-07-01 16:38)

Nju Dodatkowy jest płatny z góry. Jest to ryczałt 9zł niezależnie od tego, czy korzystasz z tego numeru, czy też nie. Inaczej mówiąc płacisz dodatkowo 9zł/mc przez cały okres istnienia tego numeru dodatkowego.

[edytowane przez nju_klient o 16:40 w dniu 2017-07-01]
 

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? (2017-07-01 22:30)

W taryfie "Nju buzz" z usługą "Wszystko-nie więcej niż 29 zł" jeżeli przez cały okres rozliczeniowy wcale nie korzystałbym z telefonu, mój rachunek wyniesie 9 zł....to jasne! 
A co, jeśli miałbym jeszcze dodatkowy numer? Czy wtedy będzie to dalej 9 zł, czy 18 zł?



Jeżeli włączysz usługę im dłużej tym lepiej - a włączysz:-), po 3 miesiącach znika rachunek minimalny za nr główny. Czyli przez pierwsze 3 miesiące będzie to 18,00 zł (oba numery po 9 zł) później w przypadku nieużywania 9,00 zł (opłata tylko za nr dodatkowy).

[edytowane przez martinezcb o 22:32 w dniu 2017-07-01]
 

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? (2017-07-02 12:09)

Dzięki "martinezcb", "nju_klient".
Tak właśnie to rozumiałem. Usługę "Im dłużej-tym lepiej" oczywiście mam włączoną, ale nie chciałem zbytnio gmatwać "zagadnienia" :-)
To oczywiście problem czysto teoretyczny, bo przecież nie po to ma się telefon, żeby z niego nie korzystać. Zresztą o ile wiem, to po 3 m-cach "bezczynności" zostałbym przeniesiony do oferty "na kartę".
Pozdrawiam.

 

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? (2017-07-02 14:17)

A z jakiego powodu miałbyś zostać przeniesiony do oferty na kartę? Nju musiało by Ci wypowiedzieć umowę.

~gość1498997715438

 

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? (2017-07-02 20:56)

Jest taka możliwość, tyle, że po 6 m-cach i z pewnym zastrzeżeniem.

Oto link:
http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,plan-nju-buzz

[edytowane przez bobi o 22:09 w dniu 2017-07-02]

odpowiedź

Jak rozumieć, że dodatkowy numer płatny jest 9 zł m-c? | bobi (01.07.2017, 14:51)

Witam. 
Jak w temacie. Może to dla Was banalne, ale po prostu chcę mieć pewność "w temacie".
W taryfie "Nju buzz" z usługą "Wszystko-nie więcej niż 29 zł" jeżeli przez cały okres rozliczeniowy wcale nie korzystałbym z telefonu, mój rachunek wyniesie 9 zł....to jasne!
A co, jeśli miałbym jeszcze dodatkowy numer? Czy wtedy będzie to dalej 9 zł, czy 18 zł?
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników