forumnju z rachunkiemofertajeden na wszystko a najwiecej za 39zl

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-04 10:40)

Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia, czy w ofercie najwiecej za nie wiecej niz 39zl razem z nju dodatkowy bede placic 48zl

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-04 12:25)

Na fakturze (w wersji elektronicznej) masz pełny billing - sprawdź rozmowy/SMS premium i rozmowy zagraniczne
No i limity internetu

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-05 19:04)

Witam, 
mam identyczny problem... Proszę o wypowiedź administratora.

~magda

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-05 20:02)

Też miałem 48 zł w parze ale jak tylko pojawiła się nowa oferta za max 29 zł + 9 zł dodatkowy numer to sam zmieniłem ofertę  na max 29 i nigdy nie przekraczam teraz 38 zł. Chyba że się wysyła sms premium lub dzwoni na zagraniczne numery to rachunek wzrasta.

~janusz

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-05 21:54)

Kochani, wszystkie informacje za co zostały naliczone opłaty znajdziecie na rachunku szczegółowym, a jak ktoś nie potrafi odnaleźć niech złoży reklamację przez formularz kontaktowy po zalogowaniu na koncie nju mobile. Tutaj nikt nie ma dostępu do Waszych faktur.

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-06 12:31)

[cytat]Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia.




Mam dokładnie taką samą sytuację , a na rachunku szczegółowych jak Państwo sugerujecie nie ma informacji skąd bierze się ta suma . Proszę o wyjaśnienie , gdyż moja  frustracja z każdym takim rachunkiem wzrasta. Nie pozostaje nic innego jak zrezygnować z Państwa usług. 

~gosia90

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-20 12:14)

Mam tą samą sytuację. Nju samo zmieniło pakiety z momentem zakończenia nju buzz. Szkoda tylko, że nie powiadomili nas o tym :(

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-20 16:31)

Nic się nie zmieniło poza zmianą  nazwy planu z nju buzz na nju podstawowy. Pakiety nie mogą być zmienione bez zgody klienta, bo na jakiej podstawie, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, że nju zmienia pakiety. Fakt, nie wszystkie usługi wchodzą do limitu, ale to jest w regulaminie i dlatego faktury mogą być wyższe. 

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-20 16:40)

to jest odpowiedź na post:

[cytat]Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia.

Mam dokładnie taką samą sytuację , a na rachunku szczegółowych jak Państwo sugerujecie nie ma informacji skąd bierze się ta suma . Proszę o wyjaśnienie , gdyż moja  frustracja z każdym takim rachunkiem wzrasta. Nie pozostaje nic innego jak zrezygnować z Państwa usług. 




Na rachunku są wszystkie niezbędne informacje. Fakt, nie każdy potrafi je odnaleźć, ale można złożyc reklamację i zagadka naliczenia opłat zostanie wyjaśniona.  Na forum nikt jej nie rozwiąże, bo nikt nie ma dostępu do faktur, więc zamiast się denerwować i składać rezygnację, nie wiedząc czy błąd leży po stronie sieci, lepiej złożyć zgłoszenie do bok. 

[edytowane przez pilotka o 16:42 w dniu 2018-02-20]

odpowiedź

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl | paris (04.02.2018, 10:40)

Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia, czy w ofercie najwiecej za nie wiecej niz 39zl razem z nju dodatkowy bede placic 48zl
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników