forumnju z rachunkiemofertajeden na wszystko a najwiecej za 39zl

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-04 10:40)

Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia, czy w ofercie najwiecej za nie wiecej niz 39zl razem z nju dodatkowy bede placic 48zl

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-04 12:25)

Na fakturze (w wersji elektronicznej) masz pełny billing - sprawdź rozmowy/SMS premium i rozmowy zagraniczne
No i limity internetu

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-05 19:04)

Witam, 
mam identyczny problem... Proszę o wypowiedź administratora.

~magda

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-05 20:02)

Też miałem 48 zł w parze ale jak tylko pojawiła się nowa oferta za max 29 zł + 9 zł dodatkowy numer to sam zmieniłem ofertę  na max 29 i nigdy nie przekraczam teraz 38 zł. Chyba że się wysyła sms premium lub dzwoni na zagraniczne numery to rachunek wzrasta.

~janusz

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-05 21:54)

Kochani, wszystkie informacje za co zostały naliczone opłaty znajdziecie na rachunku szczegółowym, a jak ktoś nie potrafi odnaleźć niech złoży reklamację przez formularz kontaktowy po zalogowaniu na koncie nju mobile. Tutaj nikt nie ma dostępu do Waszych faktur.

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-06 12:31)

[cytat]Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia.




Mam dokładnie taką samą sytuację , a na rachunku szczegółowych jak Państwo sugerujecie nie ma informacji skąd bierze się ta suma . Proszę o wyjaśnienie , gdyż moja  frustracja z każdym takim rachunkiem wzrasta. Nie pozostaje nic innego jak zrezygnować z Państwa usług. 

~gosia90

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-20 12:14)

Mam tą samą sytuację. Nju samo zmieniło pakiety z momentem zakończenia nju buzz. Szkoda tylko, że nie powiadomili nas o tym :(

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-20 16:31)

Nic się nie zmieniło poza zmianą  nazwy planu z nju buzz na nju podstawowy. Pakiety nie mogą być zmienione bez zgody klienta, bo na jakiej podstawie, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, że nju zmienia pakiety. Fakt, nie wszystkie usługi wchodzą do limitu, ale to jest w regulaminie i dlatego faktury mogą być wyższe. 

 

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl (2018-02-20 16:40)

to jest odpowiedź na post:

[cytat]Witam,
mam pytanie korzystam z ofert jeden na wszystko i placilem 48zl ( razem z nju dodatkowy) od nowego roku dostaje faktury po 70zl i nie wiem skad takie naliczenia.

Mam dokładnie taką samą sytuację , a na rachunku szczegółowych jak Państwo sugerujecie nie ma informacji skąd bierze się ta suma . Proszę o wyjaśnienie , gdyż moja  frustracja z każdym takim rachunkiem wzrasta. Nie pozostaje nic innego jak zrezygnować z Państwa usług. 




Na rachunku są wszystkie niezbędne informacje. Fakt, nie każdy potrafi je odnaleźć, ale można złożyc reklamację i zagadka naliczenia opłat zostanie wyjaśniona.  Na forum nikt jej nie rozwiąże, bo nikt nie ma dostępu do faktur, więc zamiast się denerwować i składać rezygnację, nie wiedząc czy błąd leży po stronie sieci, lepiej złożyć zgłoszenie do bok. 

[edytowane przez pilotka o 16:42 w dniu 2018-02-20]

odpowiedź

jeden na wszystko a najwiecej za 39zl | ~janusz (05.02.2018, 20:02)

Też miałem 48 zł w parze ale jak tylko pojawiła się nowa oferta za max 29 zł + 9 zł dodatkowy numer to sam zmieniłem ofertę  na max 29 i nigdy nie przekraczam teraz 38 zł. Chyba że się wysyła sms premium lub dzwoni na zagraniczne numery to rachunek wzrasta.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników