forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-18 09:16)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

Wyłącz w telefonie komórkową transmisje danych.Transfer danych.

[edytowane przez keraj o 09:19 w dniu 2020-07-18]
 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-20 14:50)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

Cześć :) Można tak jak pisał keraj wyłączyć dane komórkowe w telefonie, można też zadzwonić do BOK pod numer *610 (690610610) i zlecić założenie blokady na internet. Pozdrawiam :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-11-26 22:50)

Hej :) Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nju mobile wprowadziło podział GB na koncie. Pozdrawiam :) 

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-09 23:31)

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.


Porady w stylu "wyłącz dane komórkowe" w telefonie lub zmień w telefonie konfigurację APN świadczą o braku zrozumienia tematu.

~krzys

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-10 07:05)

Jak zakładałeś blokadę? Przez podział GB (100% numer głowny, 0% dodatowy) - jeśłi tak, to wejdzie dopiero od nowego okresu rozliczeniowego

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-10 10:41)

to jest odpowiedź na post:

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.
.


A jak mamy odgadnąć w jaki sposób próbowałem blokować do tej pory?Szklane kule tego nie ogarniają....

~gość1678441262896

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-11 08:08)

to jest odpowiedź na post:

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.
Porady w stylu "wyłącz dane komórkowe" w telefonie lub zmień w telefonie konfigurację APN świadczą o braku zrozumienia tematu.


Hm, dział forum dotyczy Nju z rachunkiem, czyli oferty w zasadzie abonamentowej. Tytuł topicu blokady na numerze dodatkowym, czyli też dostępnym w tej ofercie.
Natomiast pytanie jest zadawane odnośnie blokady dla numeru na kartę...
Nie śledzę od dawna z uwagą ofert Nju, bo to co mam od lat sprawuje  mi się dobrze, i nie narzekam. Ale chyba nic się nie zmieniło tzn. oferta abonamentowa, to ta gdzie może być nr dodatkowy (i możliwość podziału dostępnego limitu GB pomiędzy nr głównym/dodatkowym)? A na kartę - to na kartę? I dostępność pewnych usług może się różnić?


Poza tym nawiązujesz do postów sprzed ponad 2 lat. Na wielu forach dostałbyś w nagrodę Złotą łopatę archeo ;)


[edytowane przez stanley99 o 12:42 w dniu 2023-03-11]
 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-11 17:38)

to jest odpowiedź na post:

Jak na razie po 3 próbach blokowania internetu dla numeru "nju na kartę", internet wciąż dostępny. Dziś zgłosiłem reklamacje.


Porady w stylu "wyłącz dane komórkowe" w telefonie lub zmień w telefonie konfigurację APN świadczą o braku zrozumienia tematu.

Jeśli zgłosiłeś reklamacje to prawdopodobnie masz założone konto dla nju na kartę . W takim razie sprawdź na koncie czy jest tam możliwość zablokowania internetu. Powiedz jeszcze jaki posiadasz telefon z jakim systemem operacyjnym. Może nieświadomie popełniasz jakiś błąd przy blokowaniu , a bez tych informacji nie jesteśmy Ci w stanie pomóc

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-11 19:13)

to jest odpowiedź na post:

Jeśli zgłosiłeś reklamacje to prawdopodobnie masz założone konto dla nju na kartę . W takim razie sprawdź na koncie czy jest tam możliwość zablokowania internetu. Powiedz jeszcze jaki posiadasz telefon z jakim systemem operacyjnym. Może nieświadomie popełniasz jakiś błąd przy blokowaniu , a bez tych informacji nie jesteśmy Ci w stanie pomóc


Na żadnym koncie nie ma możliwości zablokowania transferu danych.Ani na abonamentowym ani  na kartowym. Nie ma takiej funkcji. A szkoda.

A współczesne smartfony już tak mają, że pozorne wyłączenie transmisji w urządzeniu nic nie daje.Jak na Samsungu J1 wyłączyłem dane to ani jeden mikrobajt nie przeszedł. Na nieco młodszym sprzęcie zawsze coś leci...

~gość1678545970949

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-12 11:01)

Na początek:
Powinienieś pytać we właściwych działach - to jest topic o numerze dodatkowym w ofercie na abonamet, a Ty pytasz o numer na kartę. Stąd część odpowiedzi dotyczy tematu wątku, a nie Twojego pytania. (np o podziale GB).

Zadzwoń do BOK (nie w formie reklamacji, tylko poproś o wyłączenie). Jeśli to nic nie da, pozostaje Ci grzebanie w telefonie (w APN lub ustawienie limitu transferu na  0 GB)

P.S. Szkoda, że nie opisałes, co już zrobiłeś, byłoby łatwiej Ci doradzac.

P.S.2: Standart na większości forów. Gostek rzuca niby pytanie, a w zasadzie to tylko chciał sie wyżalic. Gdyby był zainteresowany rozwiąznaniem problemu, zaglądąłby tu codziennie...

odpowiedź

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) | ~gość1678545970949 (11.03.2023, 19:13)


Na żadnym koncie nie ma możliwości zablokowania transferu danych.Ani na abonamentowym ani  na kartowym. Nie ma takiej funkcji. A szkoda.

A współczesne smartfony już tak mają, że pozorne wyłączenie transmisji w urządzeniu nic nie daje.Jak na Samsungu J1 wyłączyłem dane to ani jeden mikrobajt nie przeszedł. Na nieco młodszym sprzęcie zawsze coś leci...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników