forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-03-12 20:41)

to jest odpowiedź na post:


P.S.2: Standart na większości forów. Gostek rzuca niby pytanie, a w zasadzie to tylko chciał sie wyżalic. Gdyby był zainteresowany rozwiąznaniem problemu, zaglądąłby tu codziennie...


Gdyby to było poważne forum pewnie by zaglądał.Ale pewnie po zadaniu pytania poczytał parę tematów na forum i zrozumiał, że traci czas.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1678650071671

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-06-11 20:45)




Powinna być opcja że numer główny odłącza i włącza internet zwłaszcza przy tych dzieciach w tych czasach. Mam 10 latka który ponad 80 GB zjadł w tydzień.

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2023-06-11 21:41)

to jest odpowiedź na post:


Powinna być opcja że numer główny odłącza i włącza internet zwłaszcza przy tych dzieciach w tych czasach. Mam 10 latka który ponad 80 GB zjadł w tydzień.


Zjadł tyle ile mu udostępniłeś. Sam sobie nie kupił.Znam rodziców, którzy 10-latkom nie dają telefonów do ręki i takie dzieci też żyją.

~gość1686512505672

odpowiedź

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) | ~stary (22.12.2017, 17:33)

Witam.

Moja córka używa karty dodatkowej nju za 9zł,  gdzie ma dostępne wszystko to co na mojej karcie czyli nolimit rozmowy, sms, mmsy i chyba ze 30GB internetu. Czy jakoś na stronie nju mogę zablokować jej dostęp do internetu żeby mogła tylko dzwonić i pisać smsy? Z góry mówię że zablokowanie dostępu do netu w telefonie przez zmianę ustawień, typu usunięcie czy zmiana nazwy APN nie sprawdzi się. Jest za sprytna :) Ostatnio zasłużyła i muszę ją chwilowo pokarać, a nie chcę całkiem zabierać komórki bo potrzebny mi z nią kontakt tel w ciągu dnia.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników