forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy - jak zablokować internety :)

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2017-12-22 17:33)

Witam.

Moja córka używa karty dodatkowej nju za 9zł,  gdzie ma dostępne wszystko to co na mojej karcie czyli nolimit rozmowy, sms, mmsy i chyba ze 30GB internetu. Czy jakoś na stronie nju mogę zablokować jej dostęp do internetu żeby mogła tylko dzwonić i pisać smsy? Z góry mówię że zablokowanie dostępu do netu w telefonie przez zmianę ustawień, typu usunięcie czy zmiana nazwy APN nie sprawdzi się. Jest za sprytna :) Ostatnio zasłużyła i muszę ją chwilowo pokarać, a nie chcę całkiem zabierać komórki bo potrzebny mi z nią kontakt tel w ciągu dnia.

~stary

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2017-12-23 18:19)

Można wprowadzić blokadę z internetem tylko na nju dodatkowym. zadzwoń na *610 od ręki praktycznie założą blokadę. Na stronie nju nie ma takiej możliwości.

~marta

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2017-12-24 10:43)

z poziomu konta nie widzę więc pewnie jedyna opcja to napisz do BOK, przez zgłoś sprawę i poproś o blokadę apn internet i wap, tak samo w 2 strone. Blokada działa 20 min po włączeniu

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-15 08:19)

Witam, nie chce zakładać nowego tematu, mam podobny problem też mi córka przejada GB internetu tak ze nie starcza mi do końca okresu rozliczeniowego. W związku z tym czy można dokonać jakiegoś podziału na limit dla każdego z numerów? Pozdrawiam!

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-16 13:31)

Podziału nie można dokonać, można tylko zablokować internet na drugim numerze.

~enter

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-17 16:30)

Na *610 nie ma takiej opcji żeby zablokować internet dla numeru dodatkowego.gdzie to zrobić?

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-01-17 23:05)

Chyba masz na myśli *620, na *610 konsultant wprowadzi blokadę.

~enter

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-02-19 10:34)

Podział internetu byłby znacznie lepszym rozwiązaniem niż całkowita blokada - moim zdaniem powinni wyjść do klientów z taką funkcją! Zwłaszcza, że jest na pewno bardzo przydatna. Ale pewnie operator liczy, że jak się wykorzysta internet to ludzie dokupią pakiet...

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2018-02-19 18:24)

Acha- bo przy przy podziale to już operator nie zapewniłby opcji zakupu dodatkowego pakietu :)

 

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) (2020-07-17 22:09)

Chciałbym zablokować internet dlatego że co doładuj konto to mi zabiera z konta jest możliwość taka z góry dziękuję 

~anna

odpowiedź

nju dodatkowy - jak zablokować internety :) | ~stary (22.12.2017, 17:33)

Witam.

Moja córka używa karty dodatkowej nju za 9zł,  gdzie ma dostępne wszystko to co na mojej karcie czyli nolimit rozmowy, sms, mmsy i chyba ze 30GB internetu. Czy jakoś na stronie nju mogę zablokować jej dostęp do internetu żeby mogła tylko dzwonić i pisać smsy? Z góry mówię że zablokowanie dostępu do netu w telefonie przez zmianę ustawień, typu usunięcie czy zmiana nazwy APN nie sprawdzi się. Jest za sprytna :) Ostatnio zasłużyła i muszę ją chwilowo pokarać, a nie chcę całkiem zabierać komórki bo potrzebny mi z nią kontakt tel w ciągu dnia.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników