forumnju na kartęusługiopis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium.

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium.

 

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium. (2017-12-21 20:57)

właśnie o jakim premium tu mowa, bo nie kumam? czy np do serwisów premium nie zalicza sie internet LTE? jak aktywuje, to czy mi nie odetnie LTE? gdzieś już w necie o tym ktoś pisał w sieci Orange i nagle nie miał internetu po aktywacji tej usługi. brak objaśnienia, co to magiczne Premium oznacza???????????

 

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium. (2017-12-21 21:43)




~marta

 

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium. (2017-12-21 21:45)

to jest odpowiedź na post:

właśnie o jakim premium tu mowa, bo nie kumam? czy np do serwisów premium nie zalicza sie internet LTE? jak aktywuje, to czy mi nie odetnie LTE? gdzieś już w necie o tym ktoś pisał w sieci Orange i nagle nie miał internetu po aktywacji tej usługi. brak objaśnienia, co to magiczne Premium oznacza???????????






~marta

 

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium. (2017-12-21 21:46)

to jest odpowiedź na post:

właśnie o jakim premium tu mowa, bo nie kumam? czy np do serwisów premium nie zalicza sie internet LTE? jak aktywuje, to czy mi nie odetnie LTE? gdzieś już w necie o tym ktoś pisał w sieci Orange i nagle nie miał internetu po aktywacji tej usługi. brak objaśnienia, co to magiczne Premium oznacza???????????






~marta

 

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium. (2017-12-22 09:31)

to jest odpowiedź na post:

<span > co to magiczne Premium oznacza???????????


odpowiedź

opis usługi Blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów Premium. | swój_ziom (21.12.2017, 20:57)

właśnie o jakim premium tu mowa, bo nie kumam? czy np do serwisów premium nie zalicza sie internet LTE? jak aktywuje, to czy mi nie odetnie LTE? gdzieś już w necie o tym ktoś pisał w sieci Orange i nagle nie miał internetu po aktywacji tej usługi. brak objaśnienia, co to magiczne Premium oznacza???????????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników