profil na forum

nick
swój_ziom
nowicjusz

moje ostatnie

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

(2019-01-20 22:58 w wątku Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu)

<div>doładowałem nie tak dawno kartę za 200zł +30zł gratis wg promocji, której nawet nie ma w historii doładowań! nic tam zresztą nie ma, żadnego doładowania w historii, a kartę posiadam przecież nie od wczoraj, a jakieś 4-5 lat i teraz co, chcą zablokować kartę lub nr karty i skasować mi pozostałe środki, jakie mi zostały na karcie 178zł ? posiadam kartę dość długo może nawet 4-5 lat i do tej pory współpraca układała się jasno i rzetelnie czysto, czyli dobrze. ale jeszcze takiego ordynarnie napisanego sms-a o wygaśnięciu ważności numeru nigdy nie otrzymałem, a tu nagle jakieś ograniczenia czasowe? czy kiedykolwiek informowaliście klienta, mnie, o jakimkolwiek okresie ważności karty czy numeru kiedykolwiek? przecież karta i środki są bezterminowe, tak żeście zapewniali od samego początku w ofertach nju na kartę i nigdy nie znalazłem żadnego słowa "czasowa ważność"?! to po prostu nieczysta jakaś zagrywka. ostatni raz jestem waszym klientem!</div><div>możecie sobie ukrywać tą wiadomość, jeśli z jakiegoś powodu jakiemuś moderatorkowi się nie spodoba ta opinia, co tym bardziej przeświadczy mnie tylko o decyzji zmiany usługodawcy na inną firmę po skończeniu środków na koncie, a jeśli odważycie się je zablokować czy zagrabić jakimkolwiek sposobem środki na karcie, np blokadą numeru, czy w jakikolwiek inny sposób, wytoczę wam proces!
</div>

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób